با برگزاری نمایشگاه در باغ كتاب؛

دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان دبیرستان علامه حلی عرضه شد

دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان دبیرستان علامه حلی عرضه شد

آتی جو: تهران- بیست و دومین نمایشگاه «فانوس» برای عرضه دستاوردهای پژوهشی 180 دانش آموز دبیرستان دوره اول علامه حلی 2 تهران در مجموعه باغ كتاب تهران برگزار گردید.


به گزارش آتی جو به نقل از ایرنا، این نمایشگاه میزبان دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان در 60 پروژه مبتنی به دانش روز در قالب های مختلف همچون علوم تجربی، ریاضی و كامپیوتر، علوم اجتماعی، كارگاه، هنر و ادبیات است.
همچنین در بیست و دومین نمایشگاه «فانوس» می توان به پروژه های تركیبی مانند زیست-كامپیوتر، فیزیك-كارگاه، زیست-شیمی و ریاضی-كامپیوتر اشاره نمود كه تمام دانش آموزان با حفظ روحیه كار گروهی و همكاری مستمر، پروژه ها را به سر انجام رسانده اند.
مسائل فرهنگی-اجتماعی، دغدغه های روز و ملی، جنبش های پشتیبانی از كالای ایرانی، خیریه های دانش آموزی در این نمایشگاه مورد توجه قرار گرفته است.
براساس این گزارش، 6 كتاب با مضامین فرهنگی و دغدغه های دانش آموزان هم در نمایشگاه «فانوس» عرضه می گردد.
این نمایشگاه تابحال بیش از 2هزار و 500 بازدیدكننده از مسئولین و مدارس مختلف و... داشته است.
بیست و دومین نمایشگاه «دستاوردهای دانش آموزی دبیرستان دوره اول علامه حلی 2 تهران» كه از 11 اردیبهشت با مشاركت و همراهی پیام رسان سروش، شهرداری تهران و شركت بن یاخته های ایران در باغ علم نوجوان مجموعه باغ كتاب شروع شده، تا عصر امروز (13 اردیبشهت ماه) برای بازدید عموم علاقه مندان دایر است.
مجموعه باغ كتاب تهران در بزرگراه شهید حقانی (غرب به شرق) واقع شده كه از شرق با كتابخانه ملی ایران، از شمال شرقی با فرهنگستان های علوم و زبان و ادبیات فارسی، از شمال غربی با باغ هنر و از غرب با باغ موزه دفاع مقدس در ارتباط می باشد.
تهرام/7245//1348


1397/02/14
14:04:06
5.0 / 5
5069
تگهای خبر: دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آتی جو