نقاش فرانسوی پرتره های تلفن هوشمند زنان را ویرایش می كند

نقاش فرانسوی پرتره های تلفن هوشمند زنان را ویرایش می كند

آتی جو: ایرنا- تهران- یك شركت برنامه نویسی چینی برای زیباسازی عكس با همكاری موزه بریتانیا تلفن همراه هوشمندی وارد بازار می كند كه برای ویرایش تصاویر خود از نقاشی های «آنتوان واتو» الهام گرفته است و می تواند بهترین فیلترهای بهبود چهره را اعمال نماید.


به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از روزنامه SOUTH CHINA MORNING POST، شركت میتو Meitu كه پیشرو در زمینه تلفن همراه اینترنتی در چین است با همكاری موزه بریتانیا یك گوشی هوشمند را به صورت محدود، برای زنان راه اندازی كرده است.
این شركت، در تجارب زیبایی تلفن همراه پیشگام است و برنامه های آن توسط بیش از 450 میلیون كاربر فعال ماهانه در سراسر جهان استفاده می گردد و هر ماه بیش از 6 میلیارد عكس و ویدیو را تولید می كند.
برنامه های ویرایش عكس و ویدئوی «میتو» از شناسایی چهره و الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی خصوصیت های منحصر به فرد هر یك از كاربران استفاده می نمایند و عرضه دقیق ترین و طبیعی برنامه آرایش مجازی و رتوش برای تنوع پوست و ساختار صورت هر فرد به صورت شخصی انجام می گردد.
این گوشی با تمام خصوصیت های پیشرفته شامل دوربین جلو 2 مگاپیكسل با تكنولوژی تثبیت كننده تصویر نوری و كیفیت تصاویر شبیه به دوربین های DSLR به تكنولوژی زیبایی هوش مصنوعی مجهز است كه می تواند اثرات بهبود چهره را با انواع فیلترهای نرم كننده جنس پوست و چهره ویرایش كند و با الهام از آثار «آنتوان واتو» یكی از مشهورترین هنرمندان روكوو در جهان طراحی شده است.
واتو سال 1683 در شهر والنسین از شهرهای فرانسه متولد شد و آغازگر سبك روكوكو است؛ سبكی كه در آن موضوعاتی چون عشق و خوشگذرانی های اعیان را ترسیم می كردند و نقاشانی بودند كه بیشتر مطابق ذوق طبقه متوسط نقاشی می كردند.
در نقاشی های واتو، حالت روانی پیكره ها با دقت بررسی و نمایانده شده اند و از نظر تجسم حالتهای متمایزكننده كه تركیب زیبایی از ظرافت و ملاحت هستند هیچگاه همترازی نداشته است؛ در عموم نقاشی های واتو احساسی از زودگذر بودن خوشی نهفته است كه لطفی شاعرانه به آنها می بخشد.
میتو هم از زمان شروع به كار خود در سال 2008، همواره بر روی ایده «زیبایی» در هنگام تولید محصولات خود تمركز كرده است.
ئی وی «Yi Wei» معاون ارشد میتو می گوید: ما تنها یك گوشی هوشمند عادی نداریم بلكه كار ما هنر زیبایی است.
وی ابراز امیدواری كرد كه با استفاده از همكاری با موزه بریتانیا و تركیب هنر و فناوری، مردم بیشتر زیبایی زندگی را ببینند و آن را تجربه كنند.
این تلفن هوشمند با عرضه محدود از فردا 20 مه در بازارهای جهانی در دسترس خواهد بود.
فراهنگ**9031**1055


1397/02/30
13:40:10
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: تكنولوژی , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
آتی جو