رویداد استارت آپ در حوزه استاندارد استان بوشهر كلید خورد

رویداد استارت آپ در حوزه استاندارد استان بوشهر كلید خورد

آتی جو: بوشهر-مدیركل استاندارد استان بوشهر اظهار داشت: برای اولین بار در كشور رویداد استارت آپ در حوزه استاندارد این استان كلید خورد و بعد از انجام هماهنگی های لازم مرحله رقابتی آن بعد از ماه رمضان برگزار می گردد.


به گزارش آتی جو به نقل از ایرنا، محمدرحیم بهره مند روز پنجشنبه در نشست ویژه آغاز رویداد یادشده اضافه كرد: با عنایت به ظرفیت های استاندارد استان بوشهر در زمینه عرضه خدمات آزمایشگاهی و استانداردسازی و هم جایگاه شناخته شده این استان در سطح كشور، استارت آپ استاندارد می تواند به جذب ایده های جوانان و فعالان صنعتی در این بخش كمك و خدمات استاندارد را بیش از پیش وسعت دهد.
وی بیان كرد: اكنون این استان به سطحی از توانمندی های آزمایشگاهی رسیده كه علاوه بر خودكفایی در این زمینه، خدمات خویش را به دیگر استان های كشور هم عرضه می دهد.
بهره مند اظهار داشت: در بخش تولید دستگاه های آزمایشگاهی، نیاز به انجام تحقیقات و تلاش های بیشتری است كه رویدادهای استارت آپ استاندارد می تواند این بخش را هم توسعه داده و خدمات استاندارد را تكمیل كند.
رئیس پارك علم و فناوری خلیج فارس هم اظهار داشت: پارك علم و فناوری با در اختیار قرار دادن خدمات و تسهیلات ارزان قیمت و هم تولید شبكه های بازاریابی، می تواند حلقه اتصال خوبی بین صاحبان ایده های كسب و كار و سرمایه گذاران باشد و بدین صورت به اشتغال زایی كمك نماید.
حبیب رستمی اظهارداشت: سرمایه گذاران با شراكت در سهام شركت های نوپای مستقر در پارك، سبب می شوند این گونه شركت ها با شتاب بیشتری رشد و 30 درصد بیشتر از شركت های بیرون از پارك، شانس موفقیت داشته باشند.
مدیر مركز رشد علم و فناوری خلیج فارس هم با اشاره به جایگاه مهم استاندارد در به ثمر رسیدن محصولات تولید شده توسط شركت های مستقر در پارك، اظهار داشت: مجموعه استاندارد بوشهر با تولید تعامل و همكاری مشترك می تواند به چالش شركت های نوپا در استانداردسازی محصولات و خدماتشان كمك شایانی كند.
محمدمهدی مزارعی ادامه داد: طی برگزاری رویدادهای استارت آپ، سرمایه گذاران به شكلی رابط بین ایده های سرگردان و مراكز نوآوری هستند، ازاین رو می توان با برگزاری دوره های آموزشی و عرضه مشاوره های فنی، به اشتغال زایی خوبی رسید.
7212/6045


1397/03/04
13:54:30
5.0 / 5
4508
تگهای خبر: استارت آپ , خدمات , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آتی جو