بازار ملی فناوری های هوایی در كشور تولید می گردد

بازار ملی فناوری های هوایی در كشور تولید می گردد

آتی جو: تهران- دبیر ستاد توسعه فناوری ها و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی ریاست چمهوری از تولید بازار ملی محصولات و خدمات، فناوری ها و نرم افزارهای هوایی در آینده اطلاع داد.


به گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی در مورد توسعه بازار محصولات دانش بنیان هوایی و هوانوردی اظهار داشت: تولید بازار ملی محصولات و خدمات، فناوری ها و نرم افزارهای هوایی، «توسعه كسب وكار برای محصولات نیازمحور و پشتیبانی از تشكل های كارفرمایی و صادراتی شركت های دانش بنیان همچون اقداماتی است كه برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان هوایی انجام خواهیم داد.
وی، شناسایی سه محصول دارای قابلیت تولید و برنامه ریزی در جهت توسعه تولید و هدایت سرمایه بخش خصوصی و سرمایه خطرپذیر را همینطور از دیگر اقدامات ستاد توسعه فناوری ها و صنایع دانش بنیان معاونت علمی عنوان نمود.
به گفته منطقی، شكل دهی زنجیره ارزش، توسعه و تكمیل زنجیره تأمین قطعات، تعمیرات، نگهداری، عملیات و ارتقا با اتكا به بخش خصوصی هم برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان هوایی ضروری می باشد و به این بخش هم توجه ویژه ای خواهد شد.
علمی ** 1836 **2017


1397/03/06
12:47:45
5.0 / 5
4452
تگهای خبر: توسعه , خدمات , دانش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آتی جو