جوان مراغه ای رتبه نخست مسابقه ملی فناوری نانو را به دست آورد

جوان مراغه ای رتبه نخست مسابقه ملی فناوری نانو را به دست آورد

آتی جو: مراغه - محمود بیگلری دانش آموخته كارشناسی ارشد علوم فناوری نانو از مراغه توانست رتبه نخست هشتمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو را كسب كند.


وی روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا درباره موفقیت به دست آمده اظهار نمود: این مسابقه در 11 مركز آزمون همچون مراغه برگزار گردید و از میان یك هزار و 562 داوطلب، 10 داوطلب بعنوان نفرات برتر معرفی گشتند.
بیگلری اظهار داشت: برگزیدگان این مسابقه از امتیاز بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند شد و امكان حضور در دوره نانواستارتاپ را خواهند داشت و از خدمات آنالیز آزمایشگاه ‏ های عضو شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بهره مند خواهند شد.
وی اضافه كرد: سؤالات مسابقه ملی فناوری نانو در چند محور شامل مفاهیم پایه، نانوساختارها، روش های ساخت و سنتز نانوساختارها، روش ها و تجهیزات شناسایی و آنالیز، كاربردهای فناوری نانو، تجاری سازی فناوری نانو و توانمندی های فناوری نانو در ایران طراحی شده بود.
هدف از برگزاری این مسابقه كمك به افزایش آشنایی دانشجویان با فناوری نانو، شناسایی افراد مستعد و پشتیبانی از آنها برای تولید كسب و كار در حوزه فناوری نانو است.
محمود بیگلری متولد 1363 و دانش آموخته كارشناسی ارشد علوم فناوری نانو است كه از سال 92 در زمینه فناوری نانو فعالیت می كند.
كسب رتبه برتر كشوری در نهاد ترویجی فناوری نانو در سال 96 و هم مدرس برگزیده كشوری در زمینه نانو در سال 95 همچون افتخارات این جوان مراغه ای در زمینه علوم فناوری نانو است.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 كیلومتری تبریز، مركز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/9880


1397/03/18
12:19:38
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: دانش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آتی جو