با پرینتر سه بعدی؛

یك دانشجو سریع ترین جت پك زیر آبی جهان را ساخت

یك دانشجو سریع ترین جت پك زیر آبی جهان را ساخت

آتی جو: یك دانشجوی انگلیسی جت پكی زیر آبی ابداع كرده كه تمام اجزای آن با پرینتر سه بعدی تولید شده و با سرعت ۸ مایل برساعت حركت می كند. این سریع ترین جت پك زیر آبی جهان است.به گزارش آتی جو به نقل از دیلی میل، یك دانشجو جت پك زیر آبی فناورنه ای طراحی نموده كه می تواند به صورت نامحسوس درون استخر حركت نماید.
همچنین این جت پك به صورت كامل با كمك پرینتر سه بعدی تولید شده است. آرچی اوبراین دانشجوی طراحی دانشگاه لاگ بروگ در انگلیس آن را تولید كرده است. جت پك زیرآبی CUDA یك سال قبل طراحی شده و احیانا از ۲۰۱۹ میلادی برای فروش عرضه می گردد.
CUDA می تواند با سرعت ۸ مایل برساعت حركت نماید. اما كاربران می توانند سرعت آن را به صورت دستی تعیین كنند یا حتی حالت كنترل كروز آن را روشن كنند.
این دستگاه دارای ۴۵ بخش است كه با پرینتر سه بعدی چاپ می شوند و می توان آن را در كمتر از ۱۰ دقیقه زیر آب سرهم كرد.
CUDA دارای سیستم نیرو محركه مخصوص خود بود و سریع ترین جت پك زیر آبی جهان است. همینطور می توان آن را به سادگی حمل كرد.
این سیستم مانند جت اسكی عمل می كند. به عبارت دیگر آب را درون خود می كشد و با استفاده از سوراخی قیف مانند در بخش عقب با سرعت زیاد به بیرون پرتاب می كند. كاربران می توانن جت پك را مانند یك كوله پشتی استفاده كنند.
در كنار تمام این موارد یك پك باتری لیتیومی هم به دستگاه متصل می گردد كه به كاربر اجازه می دهد به صورت مداوم از آن استفاده نماید.

1397/04/22
23:30:39
5.0 / 5
4996
تگهای خبر: تولید , دانش , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آتی جو