برگزیدگان بخش رقابتی الكام استارز عرضه شدند

برگزیدگان بخش رقابتی الكام استارز عرضه شدند

آتی جو: تهران- 30 تیم بعنوان برگزیدگان رویداد ؛الكام پیچ؛ از برنامه های جانبی الكام استارز در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الكترونیك، كامپیوتر و تجارت الكترونیك (الكامپ24) انتخاب و معرفی گشتند.


یكی از بخش های مورد توجه علاقه مندان الكام استارز الكام پیچ است، رویدادی كه در آن تیم های استارتاپی به عرضه ایده كسب و كار پرداخته و در نهایت داوران این عرضه ها را مورد قضاوت قرار داده و برگزیدگان این برنامه را انتخاب می كنند.
آرش برهمند مسوول بخش الكام استارز روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا تصریح كرد: این رویداد جانبی مانند سال های گذشته بسیار پرشور و با حرارت برگزار گردید و در نهایت به انتخاب 30 تیم برتر انجامید.
وی اظهار نمود: رویداد الكام پیچ در 4 روز زمان برپایی نمایشگاه الكامپ 24 برگزار گردید و در آن، نزدیك به 80 استارتاپ هر یك در مدت حداكثر 6 دقیقه به معرفی ایده های خود در موضوعاتی مانند آموزش، سرگرمی و بازی، خدمات منزل و فنی و مهندسی پرداختند.
بیست و چهارمین نمایشگاه الكترونیك، كامپیوتر و تجارت الكترونیك (الكامپ24) 6 تا 9 مرداد به همت سازمان نظام صنفی كامپیوتری در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران برگذار شد و 420 شركت استارتاپی در غرفه های 8، 9، 10، 11 و 27 در بخشی به نام الكام استارز دستاوردهای خویش را به نمایش گذاشتند.
همزمان با برگزاری این نمایشگاه، كمیته اجرایی با فراخوانی در پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه الكامپ زمینه رقابت استارتاپ های علاقمند را در رویداد الكام پیچ (pitch) فراهم آورده است.
نمایندگان استارتاپ های علاقمند به حضور در این رویداد علمی باید در 3 دقیقه، استارتاپ خود و روند فعالیت شان را توضیح دهند و 3 دقیقه هم وقت دارند به سوالات 10 داور حاضر پاسخ دهند.
این رویداد همزمان با برگزاری نمایشگاه در دو نوبت بامداد و عصر در فرصتی حدودا سه ساعته در انتهای غرفه 9 برگزار شده است.
علمی ** 1201 **


1397/05/11
16:15:13
5.0 / 5
5094
تگهای خبر: استارتاپ , علم , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آتی جو