توضیحات ماكسیم درباره خبر پلمپ دفتر مهاباد

توضیحات ماكسیم درباره خبر پلمپ دفتر مهاباد

آتی جو: تهران- به دنبال انتشار دو خبر در ایرنا درباره فعالیت شركت ماكسیم در شهر ساوه، روابط عمومی این شركت توضیحاتی را برای ایرنا ارسال كرده است.


به گزارش آتی جو به نقل از ایرنا، در پاسخ این شركت كه برای خبرگزاری جمهوری اسلامی ارسال شده، تاكید شده است كه «سامانه درخواست خودرو ماكسیم قبل از آغاز فعالیت، با استناد به ماده 87 قانون نظام صنفی و آیین نامه مربوط به این ماده، از اتحادیه كشوری كسب وكارهای مجازی در تهران مجوز كشوری را دریافت كرده است.
بر اساس این مجوز و همینطور تأیید مركز اصناف و بازرگانان ایران، فعالیت ماكسیم در تمام شهرهای ایران مجاز بوده، نیاز به دریافت هیچ مجوز جداگانه ای ندارد.
لازم به ذكر است كه سامانه درخواست خودروی ماكسیم، تاییدیه اماكن را هم از پلیس نظارت بر اماكن عمومی ناجای تمام شهرهای تحت فعالیت، در مهاباد دریافت كرده است.
در سال های اخیر و با توسعه فعالیت سامانه های درخواست خودرو در شهرهای مختلف كشور، مبحث مرجع اصلی دریافت مجوز برای فعالیت این سامانه ها زمینه ساز توقف فعالیت این شركت ها در بعضی شهرهای كشور شده است.
ماكسیم همینطور تاكید كرده است كه مجوزهای لازم از سایر مراجع ذی صلاح قانونی از جمله، مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی كامپیوتری، مجوز سازمان تنظیم مقررات رادیویی، پروانه كسب از اتحادیه كشوری كسب وكارهای مجازی، ثبت اطلاعات نرم افزار مربوطه در وزارت ارشاد، دریافت نماد اعتماد الكترونیكی صورت گرفته و همواره كوشیده است كه با رعایت حسن نیت، با نهادهای قانونی موجود همچون پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) و اداره اماكن نیروی انتظامی همكاری های لازم را انجام دهد.
علمی * 3063


1397/07/20
22:01:43
5.0 / 5
4410
تگهای خبر: توسعه , تولید , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آتی جو