دانش نوین فیلترهای ممبران به كمك تصفیه آب صنعتی می آید

دانش نوین فیلترهای ممبران به كمك تصفیه آب صنعتی می آید

آتی جو: تهران- سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و فولاد مباركه با استفاده از شركت های تابع خود برای هم افزایی و بهینه سازی دانش فنی آب شیرین كن ها و فیلترهای تصفیه آب تفاهمنامه همكاری امضا كردند.


به گزارش یكشنبه تارنمای وزارت صنعت، معدن و تجارت، از محورهای توافقنامه همكاری این 2 مجموعه صنعتی- پژوهشی ساخت و تولید فیلترهای تصفیه آب، بومی سازی دانش فنی در حوزه تصفیه آب و فاضلاب، تبادل اطلاعات در حوزه های محصول و خدمات پیمانكاری در زمینه تصفیه آب و هم افزایی در فعالیت های ارتباطی و بازاریابی مشترك است.
«مصیب یونس دوست» مدیرعامل شركت «غشاگستر دالاهو» از شركت های تابع ایدرو، در مراسم امضای این توافقنامه اظهار داشت: با امضای این توافقنامه در تلاشیم هم افزایی فنی داشته و بازار هدف داخلی و خارجی را گسترش دهیم و موفقیت های بیشتری در زمینه آب و فاضلاب كسب نماییم.
مدیرعامل شركت «توكا پارسیان پیشرو» زیرمجموعه فولاد مباركه هم اعلام نمود: این شركت تنها تولیدكننده ماژول های تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون و پساب صنعتی از الیاف هالو فایبر در ایران و خاورمیانه است.
«علیرضا فرخ زاد» افزود: این شركت توانسته است با بهره مندی از قابلیت خوب در بخش صنعت و واحدهای دانشگاهی، پیوند خوبی در این حوزه برقرار كند.
برپایه این گزارش، شركت غشاگستر دالاهو ماه گذشته در حضور وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت با شركت چینی «زد.اس.ام» قرارداد انتقال دانش فنی و خرید ماشین آلات آب شیرین كن «های تك» اسمز معكوس را امضا كرد.
فناوری پیشرفته «فیلترهای ممبران» تابحال در اختیار آمریكا، ژاپن، كره جنوبی و چین بوده است كه ایدرو با قراردادهای اخیر خارجی و داخلی خود زمینه بومی سازی و انتقال دانش فنی آنرا فراهم می آورد.
شیرین كردن آب با استفاده از فیلترهای ممبران پیشرفته ترین و كم هزینه ترین شیوه تولید آب شیرین از آب شور و تلخ است.

اقتصام*3065*1961*


1397/08/14
12:09:00
5.0 / 5
4300
تگهای خبر: آمریكا , تولید , خدمات , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آتی جو