نمایشگاه دانش و پژوهش سازمان بسیج راه اندازی شد

نمایشگاه دانش و پژوهش سازمان بسیج راه اندازی شد

آتی جو: نمایشگاه دانش و پژوهش سازمان بسیج اقشار با حضور سردار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار محمدجواد زاده كمند معاون نیروی انسانی نیروهای مسلح در این سازمان افتتاح شد.


به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، این نمایشگاه یك روزه دارای 35 غرفه از طرح ها و دستاوردهای علمی بسیج بوده كه برای مرحله تجاری سازی آماده شده است.
معاون سازمان بسیج علمی و پژوهشی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: در نمایشگاه امروز گوشه ای از دستاوردهای علمی بسیج علمی كشور به نمایش درآمده است.
سجاد سنگسری اشاره كرد: بسیجیان در این نمایشگاه طرح های تجاری سازی شده خودرا باز نمایش كرده اند.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه همین طور گوشه ای از دستاوردهای علمی بسیج علمی كشور به نمایش در آمده است.

**جشنواره جهادگران علمی برگزار می شود
معاون سازمان بسیج علمی و پژوهشی كشور همین طور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جشنواره جهادگران علمی، پژوهشی و فناوری بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می گردد.
سنگسری در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای بسیج اقشار اظهارداشت: در این جشنواره كه اسفند ماه برگزار می گردد علاوه بر بسیج اقشار مختلف، 32 سپاه استانی باز شركت می كنند.
وی اضافه كرد: در جشنواره جهادگران علمی، پژوهشی و فناوری بسیج و سپاه پاسداران دستاوردهای علمی و فناوری خودرا به صورت كامل نمایش می كنند.
معاون سازمان بسیج علمی و پژوهشی كشور درمورد برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسیج اقشار باز توضیح داد: در این نمایشگاه گوشه ای از دستاوردهای علمی بسیج علمی كشور به نمایش درآمده است.
سنگسری اشاره كرد: بسیجیان در این نمایشگاه طرح های تجاری سازی شده خودرا باز نمایش كرده اند.
سیام*9612*1336


1397/09/18
20:13:12
5.0 / 5
4615
تگهای خبر: دانش , شركت , علم , فرم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آتی جو