توسط یك شركت دانش بنیان محقق شد؛

تولید ۴۰ پلت فرم پردازشی سیگنال ویژه صنعت رادار و مهندسی پزشكی

تولید ۴۰ پلت فرم پردازشی سیگنال ویژه صنعت رادار و مهندسی پزشكی

به گزارش آتی جو محققان یك شركت دانش بنیان  موفق به تولید ۴۰ پلت فرم پردازشی سیگنال ویژه صنعت رادار و مهندسی پزشكی شدند.به گزارش آتی جو به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، یك شركت ایرانی همچون شركت هایی است كه در زمینه تولید پلت فرم های پردازشی مشغول به فعالیت بوده و توانسته است با كمك تسهیلات اعطایی صندوق نوآوری وشكوفایی در حدود ۴۰ پلت فرم پردازشی را در سال تولید نماید.
مهدی نظری، مدیرعامل این شركت اظهار داشت: چشم انداز شركت در تولید این محصول، صادرات آن به كشورهایی است كه نیاز به پردازش سیگنال دارند چون كه نمونه مشابه خارجی، قابلیت های پلت فرم های پردازشی ساخت شركت ما را ندارد.
وی با اشاره به اینكه پلت فرم های این شركت چون از نوع پردازشی است، هر سیگنالی را می توان به وسیله آن پردازش كرد، اضافه كرد: محصول ما به خصوص در حوزه های هوافضا، دریایی، زمینی و مهندسی پزشكی قابل استفاده می باشد.
نظری در عین حال به مشكلات گریبانگیر شركت متبوع خود اشاره نمود و اظهار داشت: مسئله ای كه امروز ما بیشتر با آن درگیر هستیم قیمت تمام شده محصول است چون كه مواد اولیه آنرا از خارج كشور وارد می نماییم و با عنایت به افزایش نرخ دلار، مجبوریم آنرا با قیمت بالاتری تهیه نماییم.
وی اضافه كرد: انتظار داریم دولت ما را در جهت دریافت استانداردهای بین المللی لازم همچون CE (Conformity European) برای صادرات پلت فرم های پردازشی یاری كند.

1397/11/14
14:24:55
5.0 / 5
4446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آتی جو