خدمات ویژه شركت آسیاتك به اعضای خانه كارگر

خدمات ویژه شركت آسیاتك به اعضای خانه كارگر

آتی جو: به جهت تكریم جامعه كارگری كشور، شركت آسیاتك، برترین اپراتور ارتباطات ثابت كشور، طی قراردادی با خانه كارگر، خدمات خودرا به بیشتر از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار عضو این مركز نمایش می دهد.به گزارش آتی جو به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی آسیاتك، با انعقاد قراردادی درخلال این شركت و خانه كارگر، پكیج های ویژه ای برای اعضای خانه كارگر طراحی و عرضه شده است.
بر اساس این گزارش تمامی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار عضو فعال خانه كارگر در سراسر كشور می توانند سرویس های جذاب و متنوع نمایش شده توسط آسیاتك را با تخفیف و شرایط مناسب تهیه كنند.
بر همین اساس شركت آسیاتك ۵۰ درصد تخفیف در سرویس های ADSL۲+، بیشتر از ۷۵ درصد تخفیف در سرویس تلفن ثابت آسیاتل با قابلیت جابه جایی شهری و كشوری و همین طور شرایط و تخفیف های جذاب دیگر در زمینه سرویس پر سرعت و سراسری TD LTE و سایر محصولات خودرا به تمامی اعضای خانه كارگر در سراسر كشور نمایش می دهد.
به جهت افزایش رضایت مخاطبین و دسترسی ساده اعضای خانه كارگر، متقاضیان خرید این بسته ها می توانند با استفاده از یكی از روش های بازگشت به نمایندگی های آسیاتك در سراسر كشور، بازگشت به آدرس صفحه اختصاصی خانه كارگر به آدرس https: //www.asiatech.ir/workerhouse و یا تماس با شماره تماس سراسری ۱۵۴۴ مبادرت به كسب اطلاعات و یا خرید سرویس های یاد شده كنند.
روابط عمومی شركت آسیاتك در انتها اعلام نمود برترین اپراتور ارتباطات ثابت كشور در تلاش است سبد كامل محصولات خودرا با هزینه متعادل، كیفیت قابل قبول و استانداردهای جهانی به مردم عرضه نموده و در این راه و با هدف كارآفرینی داخلی، از توان جوانان متخصص كشور استفاده می نماید.

1397/12/07
19:21:47
5.0 / 5
4620
تگهای خبر: خدمات , سرویس , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آتی جو