به منظور ارائه خدمات تجاری سازی؛

دانش بنیان ها تسهیلات بلاعوض دریافت می كنند

دانش بنیان ها تسهیلات بلاعوض دریافت می كنند

به گزارش آتی جو مركز شركت ‎ها و مؤسسات دانش بنیان به منظور توانمندسازی شركت های دانش بنیان و تقویت زیرساخت، مدیریت بنگاه و توسعه بازار این شركت ها مبادرت به پشتیبانی از دریافت خدمات تجاری سازی كرده است.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت های مركز شركت ها و مؤسسات دانش بنیان در چارچوب طراحی صنعتی، طراحی و ساخت نمونه نمایشی محصولات و حسابداری عرضه می شود.
یكی از مواردی كه كمك ویژه ای به توسعه بازار شركت های دانش بنیان می كند طراحی صنعتی مناسب محصولات دانش بنیان است. طراحی صنعتی با تأثیر در كیفیت، عملكرد، ارگونومی، شكل ظاهری، گرافیك و بسته بندی محصولات نقش مهمی در جلب رضایت مصرف كنندگان و بازاریابی محصول ایفا می كند. ازاین رو طراحی صنعتی و بسته بندی دارای جایگاه مهمی در بازاریابی و بازار سازی محصولات شركت ها است.
به علاوه یكی از طریق های معرفی و نمایش عملكرد محصول به سرمایه گذاران و مشتریان و همینطور عرضه در نمایشگاه ها، طراحی و ساخت یك نمونه نمایشی (دمو) است كه خصوصیت ها و كاركردهای اصلی محصول را به نمایش می گذارد. دمو، نمونه ای از محصول اصلی یا بخشی از آن است كه در اختیار مشتری قرار داده می شود تا در كمترین زمان، با ظاهر، ویژگی، عملكرد و امكانات محصول اصلی آشنا شود و بر این اساس بتواند ارزیابی دقیق تری از محصول داشته باشد.
همچنین حسابداری، تنظیم صورت های مالی، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی و تصحیح ساختارهای مالی هم از ابزارهای مهم تقویت زیرساخت ها شركت های دانش بنیان است.
ارائه این خدمات به صورت بلاعوض (در آخر كار و پس از تأیید) و طی شرایطی به شركت های دانش بنیان با درآمد كمتر از ۵۰ میلیارد ریال (در آخرین سال مالی در اظهارنامه) تعلق می گیرد.(به شركت های دانش بنیان با درآمد بالاتر از ۵۰ میلیارد ریال به صورت آزاد و بدون تسهیلات عرضه می گردد)
از جمله شرایط تخصیص این تسهیلات بلاعوض، ۵۰ درصد از هزینه های مربوط طراحی و ساخت نسخه نمایشی محصول تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، ۵۰ درصد از هزینه های مربوط طراحی صنعتی محصولات دانش بنیان تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال و ۵۰ درصد از هزینه های مربوط حسابداری تا سقف ۵۰ میلیون ریال برای سال مالی اول و ۴۰ درصد از هزینه های مربوط حسابداری تا سقف ۴۰ میلیون ریال برای سال مالی دوم است.

1397/12/18
00:28:24
5.0 / 5
4608
تگهای خبر: توسعه , خدمات , دانش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آتی جو