معاونت علمی اعلام كرد:

ایجاد بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری كشور

ایجاد بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری كشور

آتی جو: یكی از اقدامات ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی در سالی كه گذشت ایجاد بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری بود.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یكی از اقدامات مثبت ستاد توسعه زیست فناوری در حوزه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج، ایجاد بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری بود.
در حال حاضر ۱۵ هزار فارغ التحصیل در حوزه زیست فناوری در كشور وجود دارد كه نیاز به زمینه سازی برای اشتغال دارند. ایجاد این بانك اطلاعاتی كمك می نماید تا در صورت نیاز از تخصص های موجود به درستی بهره بگیریم.
همچنین تولید بازی های اندرویدی زیست فناوری یكی دیگر از اقدامات این ستاد بود. ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج اقدامات مختلفی انجام می دهد كه یكی از این اقدامات، پشتیبانی از تولید بازی در حوزه زیست فناوری است.
این ستاد تابحال ۸۵۰ میلیون ریال بودجه برای تولید و پشتیبانی از تولید بازی های كامپیوتری هزینه كرده تا مفاهیم مربوط به زیست فناوری در بطن جامعه و بین مردم نهادینه شود. تعداد بازی های اندرویدی تولید شده تابحال ۱۳ عدد بوده است. معرفی برترین های زیست فناوری این ستاد در سالی كه گذشت مبادرت به پشتیبانی از پژوهشگران برتر حوزه زیست فناوری كرد. بر مبنای اعلام ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پژوهشگران جوان و واحدهای پژوهشی برتر حوزه زیست فناوری سراسر كشور را حمایت می كند. سال قبل این ستاد از پژوهشگران برتر حوزه زیست فناوری در كشور حمایت و از برترین ها قدردانی نمود.

1398/01/18
13:14:59
5.0 / 5
4456
تگهای خبر: آموزش , پژوهشگر , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آتی جو