پاویون ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشكی تایلند برگزار می گردد

پاویون ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشكی تایلند برگزار می گردد

به گزارش آتی جو پاویون ملی ایران در نمایشگاه صنعت تجهیزات پزشكی تایلند ( Medical Fair Thailand )بیستم تا ۲۲ شهریورماه در تایلند برگزار می گردد.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ملی ایران در نمایشگاه صنعت تجهیزات پزشكی تایلند ( Medical Fair Thailand ) با حمایت مركز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شكوفایی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی ۲۰ تا ۲۲ شهریورماه سال جاری برپا می شود.
نمایشگاه تجهیزات پزشكی تایلند ( Medical Fair Thailand ) بزرگترین و پیشروترین نمایشگاه آسیا در حوزه صنعت تجهیزات پزشكی به حساب می آید كه به صورت دوسالانه برگزار می گردد. در این نمایشگاه شركت های مختلف كوچك، متوسط و بزرگ به معرفی محصولات خود می پردازند.
مركز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شكوفایی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی هم با هدف كمك به صادرات محصولات دانش بنیان ساخت ایران و ایجاد و تقویت برندهای ایرانی درحوزه تجهیزات پزشكی، در نظر دارند برای حضور شركت های دانش بنیان برتر داخلی، مبادرت به برگزاری پاویون ملی ایران در نمایشگاه صنعت تجهیزات پزشكی تایلند كنند.
نهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برابر با ۲۰ تا ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ برگزار می گردد.

1398/02/12
12:11:48
5.0 / 5
4402
تگهای خبر: آموزش , بین المللی , دانش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
آتی جو