در پایان مسابقات جهانی ربوكاپ استرالیا محقق شد؛

درخشش تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با كسب 6 مقام برتر

درخشش تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با كسب 6 مقام برتر

آتی جو: درانتها مسابقات جهانی ربوكاپ استرالیا ۲۰۱۹، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با كسب ۵ مقام قهرمانی و یك عنوان سومی، خوش درخشید.به گزارش آتی جو به نقل از ستاد اطلاع رسانی مسابقات جهانی ربوكاپ استرالیا ۲۰۱۹، در بخش دانشجویی و در لیگ ربات فوتبالیست انسان نما سایز نوجوان، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست مقام قهرمانی را به دست آورد و همینطور در بخش Drop in تیم ربات انسان نمای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام نخست را به دست آورد.
در لیگ ربات شبیه ساز امداد هم تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام اول دست یافت. همینطور در لیگ ربات مجازی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست مقام قهرمانی را از آن خود كند. در این لیگ تیم سلام از دبیرستان اسلام كه در بخش دانشجویی شركت كرده بود مقام دوم را به دست آورد.
در لیگ ربات فوتبالیست سایز كوچك تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام سوم مسابقات را از آن خود كرد. همینطور در لیگ ربات های صنعتی و در بخش رقابت فنی نیز، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست مقام اول را به دست آورد.
از سوی دیگر در بخش دانش آموزی این رقابت ها در لیگ امدادگر لاین تیم كاوش از دبیرستان دانش مقام اول را به دست آورد و عنوان شایسته ی بهترین كار تیمی را هم از آن خود كرد. در این بخش و لیگ شبیه ساز دو بعدی فوتبال، تیم مدرسه انرژی اتمی مقام سوم را به دست آورد.
به این ترتیب تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با كسب ۳ مقام قهرمانی در بخش رقابت اصلی، ۲ مقام اول در بخش رقابت فنی و یك مقام سوم در بخش رقابت اصلی، با كسب ۶ مقام برتر به كار خود در مسابقات جهانی ربوكاپ استرالیا ۲۰۱۹ تمام كرد.


منبع:

1398/04/17
13:06:56
5.0 / 5
4888
تگهای خبر: انرژی , دانش , ربات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آتی جو