با حضور وزیر ارتباطات؛

سامانه سنجش كیفیت فاكتورهای شبكه ملی اطلاعات رونمایی گردید

سامانه سنجش كیفیت فاكتورهای شبكه ملی اطلاعات رونمایی گردید

آتی جو: سامانه سنجش كیفیت فاكتورهای شبكه ملی اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی گردید.به گزارش آتی جو به نقل از مهر، سامانه سنجش كیفیت فاكتورهای شبكه ملی اطلاعات با نام «فرادید» با هزینه ۶۱ میلیارد ریال و با هدف رصد كیفیت خدمات ارتباطی مبتنی بر شبكه ملی اطلاعات رونمایی گردید.
همچنین این سامانه امكان جمع آوری اطلاعات كیفیت خدمات ارائه شده توسط اپراتورها و تجزیه و تحلیل این اطلاعات را ممكن می سازد به این معنا كه هر شهروند از هر نقطه در كشور می تواند وضعیت سرویس دریافتی خود و نیز سرویس ارائه شده از طرف سایر اپراتورها را مشاهده و ارزیابی كند.
در این سامانه بعنوان داشبورد مدیریت خدمات ارتباطی، رگولاتوری با ارزیابی كیفی شبكه و نیز تجربه كاربران، اطلاعات سرویس های ارائه شده از طرف اپراتورها را تجزیه و تحلیل كرده و در اختیار كاربران قرار خواهد داد.
دسترسی به این سامانه الان برای اپراتورها امكان پذیر شده و تا ۴۵ روز آینده به صورت عمومی، قابل استفاده كاربران خواهد بود.
سامانه فرادید بامداد امروز (شنبه) توسط محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در وزارت ارتباطات با حضور معاونان وزیر و مدیران اپراتورهای ارتباطی كشور، توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رونمایی گردید.

1398/06/09
20:56:51
5.0 / 5
4126
تگهای خبر: آینده , خدمات , سرویس , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آتی جو