در یك طرح اولیه ؛

خودروی تولید 1901 مرسدس با فناوریهای جدید احیا شد

خودروی تولید 1901 مرسدس با فناوریهای جدید احیا شد

آتی جو: یك شركت خودروسازی با الهام از خودرویی كه در سال 1901 ساخته شده، طرح اولیه از اتومبیلی را ارائه كرده كه همان ظاهر قدیمی را دارد اما مجهز به تكنولوژی های جدید است.


به گزارش آتی جو به نقل از انگجت، خیلی از طرح های اولیه خودرو های مرسدس بنز با عنایت به آینده ابداع می شوند. اما آخرین نمونه طرح اولیه یك خودرو در این شركت از اتومبیل های قدیمی الهام گرفته است. این خودروساز از طرح اولیه Vision Mercedes Simplex رونمایی كرده كه شباهت زیادی به «مرسدس۳۵ PS» دارد كه در سال ۱۹۰۱ ساخته و به نام « اولین خودروی مدرن» مشهور شد. البته طرح اولیه جدید مجهز به نوترین فناوریها خواهد بود.
بعنوان مثال در این خودرو از موتور بنزینی استفاده نمی گردد. كابین و دماغه خودرو نیز بسیار جالب توجه هستند. بجای هواكش جلوی خودرو نمایشگر سه بعدی با لوگوی مرسدس وجود دارد. علاوه برآن در این نمایشگر وضعیت خودرو نیز نمایش داده می شود. در این میان داخل خودرو همچنان ظاهری مینیمالیستی دارد و اطلاعات حساس مانند سرعت و مسیر نیز با پروژكشن برای راننده نمایش داده می شوند. جالب آنكه طرح اولیه این اتومبیل حتی شیشه جلویی ندارد و میزان قدرت خودرو نیز مشخص نشده است. علاوه برآن تجهیزاتی كه در آن به كار می روند باید استانداردهای امنیتی مدرن را داشته باشند.


منبع:

1398/06/24
15:22:17
5.0 / 5
4245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
آتی جو