هشدار مجدد رگولاتوری؛

سوءاستفاده از مدارك هویتی زائرین اربعین برای ثبت سیمكارت

سوءاستفاده از مدارك هویتی زائرین اربعین برای ثبت سیمكارت

به گزارش آتی جو سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به سوءاستفاده از مدارك هویتی زائرین اربعین برای ثبت سیمكارت اخطار داد و اعلام نمود: سیمكارت های ثبت شده بدون اطلاع مالكان آنها، مسدود می شود.به گزارش آتی جو به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیمان قره داغی مدیركل حفاظت از حقوق مصرف كننده رگولاتوری در اینباره اعلام نمود: چنانچه زائرین اربعین حسینی، پیامكی با عنوان (ماسك) سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در خصوص صدور سیمكارت به نامشان دریافت نمودند باید به دفاتر فروش اپراتورها رجوع و سیمكارت ثبت شده را مسدود و غیرفعال كنند.
وی با اشاره به سوءاستفاده از مدارك هویتی زائرین اربعین برای ثبت سیمكارت بدون اطلاع آنها، اظهار داشت: سیمكارت های ثبت شده بدون اطلاع مالكان آنها، مسدود می شود.
مدیركل حفاظت از حقوق مصرف كننده رگولاتوری با اشاره به اینكه قبل از این هم سوءاستفاده از اطلاعات هویتی حجاج بیت الله الحرام، برای ثبت گوشی تلفن همراه به صورت مسافری در سامانه گمرك صورت گرفته بود، اضافه كرد: بنابراین برای پیشگیری از تضییع حقوق كاربران ضروری می باشد مشتركان تلفن همراه و زائرین اربعین حسینی از اسناد هویتی خودشان به شكل جدی محافظت كنند.
وی تصریح كرد: زائرین درصورت ثبت سیمكارت به نام آنان بدون اطلاع خودشان، حتما سیمكارت را غیرفعال كرده و شكایت خویش را در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شكایات ۱۹۵ ثبت كنند.
قره داغی اضافه كرد: رگولاتوری به صورت مستمر بر عملكرد دفاتر فروش اپراتورها و دفاتر پیشخوان خدمات دولت در فروش و فعال سازی سیم كارتهای تلفن همراه نظارت كرده و با متخلفان در این زمینه به شدت برخورد می كند.

1398/07/19
22:46:14
5.0 / 5
4660
تگهای خبر: حقوق , خدمات , كاربر , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آتی جو