با هماهنگی معاونت علمی ؛

پژوهشگران و فعالان ایرانی از مراكز عطرسازی فرانسه بازدید می كنند

پژوهشگران و فعالان ایرانی از مراكز عطرسازی فرانسه بازدید می كنند

آتی جو: برای علاقه مندان به صنعت عطر سازی امكان یك سفر علمی به كشور فرانسه فراهم گشته است.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در امتداد بهره مند شدن از تجربیات جوامع علمی و پیشتاز در صنعت فرآوری گل های معطر، سفری علمی پژوهشی برای فعالان و متخصصین گیاهان دارویی و معطر كشور به مراكز اسانس و عطر سازی كشور فرانسه برنامه ریزی شده است.
بازدید از مراكز مهم صنعت عطر و اسانس فرانسه، بازدید از شهر گرس (پایتخت عطر جهان)، بازدید از موزه های در رابطه با صنعت عطر و اسانس و نیز نشست مشترك با كارگزاران و محققین این صنعت در فرانسه همچون جزئیات سفر فوق الذكر است.
برای حضور در این رویداد، كلیه پژوهشگران، پژوهشگران، فعالین اقتصادی و دیگر علاقه مندان به بازار گیاهان دارویی و معطر ایران، تا دهم آبان ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رخداد علمی ثبت نام كنند.
دانشجویان تحصیلات تكمیلی و اساتید دانشگاه های كشور، اعضای كانون گل محمدی و انجمن گلاب و عرقیات جهت شركت در این رویداد شامل تخفیف ویژه خواهند بود.
ستاد توسعه گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، كانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر و انجمن تولیدكنندگان و صادركنندگان گلاب و عرقیات از حامیان معنوی این سفر علمی هستند.
برای ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر می توان با كانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی وفناوری رئیس جمهوری ارتباط برقرار كرد.


منبع:

1398/07/24
22:33:56
5.0 / 5
4252
تگهای خبر: پژوهشگر , تخصصی , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آتی جو