پروژه سلفی فضایی سامسونگ در یك مزرعه سقوط كرد

پروژه سلفی فضایی سامسونگ در یك مزرعه سقوط كرد

آتی جو: یك دستگاه متعلق به سامسونگ كه همراه بالن به ارتفاع 65 هزار فوتی زمین ارسال شده بود تا سلفی فضایی كاربران را بسازد، در مزرعه ای در آمریكا سقوط كرد. این پروژه سلفی فضایی نام داشت.


به گزارش آتی جو به نقل از یو اس ای تودی، دستگاهی شبیه ماهواره و متعلق به شركت سامسونگ در حوالی یك مزرعه در ایالت میشیگان آمریكا سقوط كرده است. «نانسی ولك» و همسرش ساكن گراتیوت كاونتی ساعت ۸: ۴۵ دقیقه بامداد صدایی از بیرون خانه شان شنیدند و با یك شی بزرگ در حیاط پشتی خانه خود روبرو شدند. او در این زمینه می گوید: صحنه عجیبی بود. یك شی بزرگ از آسمان سقوط كرده بود. این دستگاه شبیه یك ماهواره بود.
روی دستگاه مذكور لوگوی سامسونگ و البته شركت «روین اینداستریز» كه تولید كننده بالن است نیز به چشم می خورد. سامسونگ در اطلاعیه ای اعلام نمود: در این حادثه كسی لطمه ندیده و بالن نیز پیدا شد. ما از ایجاد هرگونه مزاحمت عذرخواهی می نماییم. طبق بیانیه سامسونگ فرود این بالن برنامه ریزی شده بود. در حقیقت این دستگاه شبیه ماهواره قسمتی از پروژه «سلفی فضایی» (SpcaceSelfie) سامسونگ است. در این پروژه تبلیغاتی كاربران می توانستند سلفی های خودرا از زمین به موبایل گلكسی اس ۱۰ ۵G ارسال نمایند كه در مرز اتمسفر زمین قرار داشت. این موبایل ها تصاویر سلفی افراد را با پس زمینه ای از تصاویر واقعی فضا به زمین ارسال می كردند و بدین سان سلفی های فضایی از كاربران خلق می كردند. طبق بیانیه سامسونگ این موبایل همراه یك بالن به ارتفاع ۶۵ هزار فوتی زمین رفت و به مدت ۲۰۰ ساعت در همین ارتفاع باقی ماند.


منبع:

1398/08/08
09:38:45
5.0 / 5
4276
تگهای خبر: آمریكا , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آتی جو