برچسب های اختصاصی توئیتر برای انتخابات ریاست جمهوری آمریكا

برچسب های اختصاصی توئیتر برای انتخابات ریاست جمهوری آمریكا

به گزارش آتی جو توئیتر می خواهد برای ساماندهی توئیت های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریكا در سال ۲۰۲۰ از برچسب های جدید و اختصاصی استفاده نماید.به گزارش آتی جو به نقل از آسین ایج، یكی دیگر از هدف های عرضه این خدمات كمك به شناسایی منابع اصلی اطلاعات انتشار یافته در توئیتر است تا از فریب كاربران از راه داده های دروغین جلوگیری شود.
در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریكا، خیلی از حساب های كاربری جعلی با انتشار اخبار جعلی و دروغین در مورد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده مردم را گمراه كرده و فضای انتخاباتی را مشوش و آلوده كردند. حال توئیتر با درس گرفتن از این تجربه می خواهد از تكرار آن جلوگیری كند.
برچسب های مورد اشاره به شناسایی دقیق هویت حساب های كاربری هم كمك می نماید و متمایز شدن توئیت های ارسالی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را هم تسهیل می كند.
توئیتر قبلا در جریان برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس نمایندگان امریكا هم از این ابتكار عمل بهره گرفته بود تا منابع خبری اصلی و واقعی اخبار را از منابع جعلی متمایز كند.
علاوه بر این برای حساب های كاربری نامزدهای اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریكا كه هم اكنون با یكدیگر رقابت می كنند، علامت های تایید خاص آبی رنگ در نظر گرفته شده است. برچسب های آتی وابستگی حزبی نامزدها را هم مشخص می كنند.

1398/09/24
22:54:48
5.0 / 5
4225
تگهای خبر: آمریكا , خدمات , فضا , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آتی جو