پیتزای ربات پز را در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ بخورید

پیتزای ربات پز را در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ بخورید

آتی جو: در نمایشگاه CES2020 میلادی بازدیدكنندگان می توانند پیتزای ربات پز بخورند. در این نمایشگاه یك سیستم رباتیك و خودكار نمایش داده می شود كه در هر ساعت 300 پیتزا می پزد.


به گزارش آتی جو به نقل از نیواطلس، بازدیدكنندگان از نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی(CES) در ۲۰۲۰ میلادی می توانند پیتزاهایی ربات پز بخورند! شركت خدماتی Centerplate از Picnic( تهیه كننده فناوری های صنعتی غذایی) خواسته تا سیستم تهیه غذای رباتیك و خودكاری را فراهم آورد كه می تواند در یك ساعت ۳۰۰ پیتزا در نمایشگاه بپزد. این سیستم در اصل برای تولید انبوه پیتزا ابداع شده است. سیستم تولید غذای خودكار شركت Picnic در ماه اكتبر در استادیوم«تی موبایل پارك» سیاتل آزمایش شد. این سیستم ماژولی است و فضای زیادی اشغال نمی نماید. همین طور با استفاده از یادگیری عمیق خودرا با وظایف و محیطش تطبیق می دهد.
بگفته شركت پیك نیك استفاده از سیستم تولید غذای مذكور نیازمند آموزش اندكی است و طوری طراحی شده تا علاوه بر پیتزا انواع غذاهای دیگر همچون نان، ترتیلا و غیره را تهیه نماید. پیك نیك معتقد می باشد این سیستم خودكار برای مغازه های كوچك، فروشگاه های زنجیره ای، رستوران های مجازی و آشپزخانه های بیرون بر مناسب می باشد. نمایشگاه CES در ۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی شروع می شود.


منبع:

1398/10/02
23:51:29
5.0 / 5
4683
تگهای خبر: آموزش , تولید , خدمات , ربات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آتی جو