برای شركت در نمایشگاه تكنولوژی؛

شركتهای دانش بنیان فعال در عرصه صادرات به عمان می روند

شركتهای دانش بنیان فعال در عرصه صادرات به عمان می روند

به گزارش آتی جو شركت های توانمند و برتر صادراتی ایرانی در نمایشگاه تكنولوژی عمان حضور خواهند داشت.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه تكنولوژی عمان یكی از رویدادهای پرمخاطب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است كه هر سال به میزبانی مسقط پایتخت عمان برپا می شود.
در این نمایشگاه بین المللی فعالان و علاقه مندان به این حوزه از سراسر دنیا مشاركت می كنند و آخرین دستاوردهای خویش را به نمایش می گذارند.
تعداد بازدیدكنندگان اعلام شده نشان داده است كه این نمایشگاه بالاترین ركورد جذب مخاطبان طی ۲۵ سال قبل را داشته است. بنابراین این نمایشگاه فرصت و مجال خوبی برای دانش بنیان های فعال حوزه فناوری های ارتباطات و اطلاعات ایرانی است تا با حضور در آن، آخرین دستاوردها، محصولات و توانمندی های خویش را به نمایش بگذارند و با به روزترین تجهیزات این حوزه آشنا گردند.
همچنین این نمایشگاه به آنها اجازه می دهد كه با شركت های متناظر خود در دیگر كشورها ارتباط بگیرند و بازار خویش را در دنیا توسعه دهند. با عنایت به اهمیت بالای این اتفاق، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در این نمایشگاه حمایت می كند.
این نمایشگاه ۲۵ فروردین سال آینده برپا می شود.

1398/10/15
19:22:55
5.0 / 5
4159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آتی جو