تعطیلی موقت همه دفاتر گوگل در چین به سبب كرونا

تعطیلی موقت همه دفاتر گوگل در چین به سبب كرونا

آتی جو: گوگل به سبب نگرانی از شیوع ویروس خطرناك كرونا تمامی دفاتر خودرا در كشور چین بطور موقت تعطیل می كند.به گزارش آتی جو به نقل از ورج، تعطیلی دفاتر گوگل در چین تنها به خاك اصلی این كشور محدود نمی گردد و شامل هنگ كنگ و تایوان نیز خواهد بود.
در حال حاضر دفاتر گوگل در چین به سبب شروع سال نوی این كشور تعطیل هستند. البته تعطیلات سال نو در چین به سبب جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس كرونا و اجرای راحت تر تمهیدات بهداشتی دراین زمینه چند روز تمدید شده، ولی قرار نیست پس از اختتام این تعطیلات دفاتر گوگل در چین بازگشایی شوند.
یكی از سخنگویان گوگل افزوده است كه سفرهای تجاری و كاری مقامات و كاركنان این شركت به چین و هنگ كنگ هم به همین علت بطور جدی محدود خواهد شد. گوگل به كاركنان خارجی خود در چین دستور داده كه هر چه سریع تر همراه با اعضای خانواده این كشور را ترك كنند. همین طور این افراد پس از بازگشت به محل اقامت خود باید حداقل به مدت ۱۴ روز فعالیت هایشان را از منزل انجام دهند.
چین بزرگترین بازار اینترنت جهان و محل فعالیت گسترده خیلی از شركت های فناوری دنیاست و پس هر روز هزاران متخصص و مدیر فناوری با اهداف تجاری به این كشور سفر می كنند، اما بنظر می رسد فعلاً از تعداد این سفرها به شدت كاسته شود.


منبع:

1398/11/13
08:27:39
5.0 / 5
4184
تگهای خبر: اینترنت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آتی جو