فن بازار خراسان شمالی راه اندازی شد

فن بازار خراسان شمالی راه اندازی شد

آتی جو: بیستمین فن بازار كشور تحت عنوان فن بازار خراسان شمالی،  افتتاح خواهد شد.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برمبنای ابلاغیه معاونت علمی و فناوری، تكالیف مندرج در نقشه جامع علمی كشور و ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مسئولیت ایجاد و ساماندهی فن بازارهای منطقه ای و تخصصی در كشور را بر عهده دارد. تابحال ۱۹ فن بازار افتتاح شده و فن بازار خراسان شمالی، بیستمین دفتر منطقه ای فن بازار است.
بر اساس توافقات صورت گرفته میان شـبكه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست و پـارك علم و فناوری اسـتان خراسان شـمالی، دفتر فن بازار در این منطقه با تولیت این نهاد، ایجاد و افتتاح شد.
میلاد صدرخانلو رئیس شبكه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: برنامه ریزی شده است در سال جدید فعالیت فن بازارهای تخصصی و منطقه ای برای سهولت معرفی محصولات فناورانه به بازار افزایش پیدا كند.
وی رشد فن بازارهای منطقه ای را گامی در جهت تجاری سازی در سراسر كشور عنوان نمود و اظهار داشت: افتتاح فن بازارهای منطقه ای برمبنای تقسیم بندی جغرافیایی انجام می شود تا هر استان، فن بازار منطقه ای خودرا داشته باشد و تجاری سازی فناوری در سطح استان كه به سبب دور بودن از پایتخت یا مراكز استان با بی توجهی روبه رو شده است، رونق یابد.

1398/12/03
21:51:23
5.0 / 5
4231
تگهای خبر: تخصصی , علم , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آتی جو