دانش بنیان های تولیدكننده عطر بازار خودرا توسعه می دهند

دانش بنیان های تولیدكننده عطر بازار خودرا توسعه می دهند

آتی جو: شركتهای دانش بنیان فعال در حوزه تولید عطر در صدد هستند بازار خودرا توسعه دهند.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تعدادی از برترین شركت های بخش گیاهان دارویی و معطر ایران با حمایت مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با سفر به كشور فرانسه از معروف ترین شركت های خصوصی فعال فرانسوی، مراكز علمی و آموزشی مرتبط و همین طور سندیكا و قطب رقابتی عطر، رایحه و آرایشی و بهداشتی این كشور (در جنوب و مركز فرانسه) بازدید نمودند.
از نتایج این سفر، می توان به برگزاری نشست های تجاری رودررو میان طرف های ایرانی و همتایان فرانسوی اشاره نمود كه این جلسه ها زمینه های همكاری بین طرفین را بالا می برد.
این سفر با هدف «آشنایی با زنجیره ارزش عطر و رایحه كشور فرانسه»، «گسترش همكاریهای اقتصادی و فنی با این كشور»، «توسعه بازار و صادرات برای شركت های ایرانی» و همین طور «برطرف كردن نیاز شركت های ایرانی در این بخش» انجام شد.
در این رویداد علاوه بر شركت های مطرح ایران در حوزه گیاهان دارویی و معطر، ۵ شركت دانش بنیان، یك شركت خلاق و دو شركت فناور هم حضور داشتند.


منبع:

1398/12/06
23:49:35
5.0 / 5
3588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
آتی جو