در شهر سئول؛

دفاتر غول مخابراتی كره به خاطر كرونا تعطیل شد

دفاتر غول مخابراتی كره به خاطر كرونا تعطیل شد

به گزارش آتی جو شركت اس كی تله كام بزرگترین شركت مخابراتی كره جنوبی، دفتر بزرگ مركزی و سایر شعب خویش را در شهر سئول به خاطر نگرانی از شیوع ویروس كرونا به صورت كامل تعطیل كرد.


به گزارش آتی جو به نقل از زددی نت، در ایام اخیر شیوع گسترده ویروس كرونا در كره جنوبی سبب شده تا ده ها شركت فناوری در این كشور فعالیتهای خویش را به صورت كامل یا نسبی به حالت تعلیق درآورند. آخرین شركت در این مجموعه اس كی تله كام است كه خدمات متنوع مخابراتی و اینترنتی عرضه می دهد.
علت اصلی این تعطیلی مثبت اعلام شدن آزمایش كرونای یكی از كاركنان اس كی تله كام اعلام شده است. اس كی تله كام كه بزرگترین عرضه دهنده خدمات تلفن همراه در كره جنوبی است، روند ضدعفونی كردن و گندزدایی از تمامی ساختمان ها و دفاتر خویش را شروع كرده و در این حوزه دستورالعمل های وزارت بهداشت این كشور را دنبال می كند.
به گفته سخنگوی اس كی تله كام، یكی از كاركنان این شركت كه در طبقه چهاردهم یكی از ساختمان های آن در مركز سئول مشغول به كار بوده، به كرونا مبتلا شده است.
قرار شده تا كاركنان این شركت فعالیتهای خویش را در چارچوب دوركاری انجام دهند. اس كی تله كام حدود ۵۰۰۰ كارمند دارد. همكاران فرد آلوده به ویروس كرونا هم مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته اند.

1398/12/08
14:48:26
5.0 / 5
3546
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آتی جو