یك شركت آمریكایی ادعا كرد:

كیت خانگی كرونا به زودی از راه می رسد

كیت خانگی كرونا به زودی از راه می رسد

به گزارش آتی جو یك شركت نوپا در آمریكا مدعی است با عنایت به كمبود كیت های آزمایش ویروس كرونا در این كشور بزودی انجام آزمایش مستقیم خانگی ویروس مذكور را ممكن می كند.به گزارش آتی جو به نقل از دیجیتال ترندز، شركت Everlywell اعلام نموده كه از ۲۳ مارس یعنی پس فردا قادر به فروش ۳۰ هزار كیت آزمایش به صورت آنلاین خواهد بود. هزینه خرید این كیت ها و نیز ارسال و دریافت نتیجه ۱۳۵ دلار است.
افراد پیش از خرید و انجام آزمایش های آنلاین باید به برخی سوالات به صورت آنلاین پاسخ دهند تا این كار به صورت دقیق تری صورت بگیرد. نتیجه هر آزمایش هم به صورت آنلاین در دسترس قرار می گیرد و البته تحویل هر نتیجه نیز ۴۸ ساعت به طول می انجامد.
افرادی كه نتیجه آزمایش آنها مثبت باشد، بطور مجازی و بدون نیاز به بازگشت حضوری بطور رایگان به پزشكی متصل می شوند تا دستورالعمل های درمانی را دریافت نمایند.
شركت ارائه دهنده این خدمات می گوید برای افزایش كیفیت با تعداد زیادی پزشك متخصص و آزمایشگاه ارتباط دارد و امیدوار است از این طریق بتواند كمبودها دراین زمینه را برطرف كند.
نكته جالب این است كه مقامات آمریكایی نه فقط در مورد تعداد مبتلایان به ویروس كرونا اطلاعات دقیقی ندارند، بلكه حتی در مورد تعداد افرادی كه در آمریكا آزمایش كرونا را انجام داده اند نیز آمار كاملی ندارند.

1399/01/03
12:07:58
5.0 / 5
3348
تگهای خبر: آمریكا , آنلاین , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آتی جو