از نیمه دوم اسفند تا ۷ فروردین؛

میزان مصرف كاربران از اینترنت رایگان ایام كرونا اعلام گردید

میزان مصرف كاربران از اینترنت رایگان ایام كرونا اعلام گردید

به گزارش آتی جو نایب رییس هیئت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت با اشاره به ارائه اینترنت رایگان از نیمه دوم اسفند تا 7 فروردین اظهار داشت: بیش از 70 درصد كاربران، بیش از 70 گیگ از اینترنت 100 گیگی را مصرف كردند.


به گزارش آتی جو به نقل از مهر، سجاد بنابی در توئیتر با اشاره به افزایش مصرف اینترنت به دنبال شیوع كرونا و خانه نشینی و دوركاری مردم نوشت: بیش از ۷۰ درصد كاربران، بیش از هفتاد گیگابایت از ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه اپراتورها را در این بازه زمانی استفاده كردند. وی اظهار داشت: بسیاری از كشورها بعد از كرونا گرفتار بحران شبكه و اینترنت شده اند و ما نیز مرتب در حال افزایش ظرفیت هستیم. نایب رییس هیئت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز اظهار داشت: طرح فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از سفرها با همراهی مردم مورد استقبال قرار گرفته است. نمودار زیر، مصرف دیتا در یكی از اپراتورهای شبكه ثابت كشور از اول اسفند تا روز گذشته را نشان داده است.
بنابی اضافه كرد: مطابق با این نمودار، بعد از نوروز، ماندن در خانه كم و در این چند روز، استقرار در خانه افزایش داشته است. به گزارش آتی جو به نقل از مهر، اپراتورهای اینترنت ثابت از ۱۷ تا ۲۹ اسفند بسته اینترنتی با حجم ۱۰۰ گیگابایت را برای كاربرانشان فعال كردند تا كاربران در زمان خانه نشینی بتوانند از اینترنت رایگان استفاده كنند. برخی اپراتورها نیز مهلت استفاده از این بسته هدیه را تا هفتم فروردین برای كاربران تمدید كردند. با این وجود به علت نبود كیفیت مناسب و كندی سرعت دسترسی، خیلی از كاربران در توئیتر و سایر شبكه های اجتماعی، نارضایتی خودرا از كیفیت سرعت اینترنت اعلام نموده و معتقدند كه نتوانسته اند از این بسته هدیه به صورت مطلوب استفاده كنند.


منبع:

1399/01/09
18:43:24
5.0 / 5
3479
تگهای خبر: اینترنت , شركت , كاربر , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آتی جو