انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی

انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی

به گزارش آتی جو دبیر ستاد توسعه سلول بنیادی معاونت علمی و فناوری در مورد پژوهشسراهای دانش آموزی اظهار داشت: قرارداد ایجاد این پژوهش سراها منعقد و وارد مرحله اجرایی شده است.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی برای بسط فعالیت ها در این عرصه برنامه هایی دارد. پشتیبانی از پژوهشگران جوان و رساله های دکتری یکی از این برنامه هایی است که در سال قبل مورد پیگیری قرار|گرفت و امسال نیز ستاد روی این مساله تمرکز دارد تا از این طریق انجام تحقیقات هدفمند شود و شاهد تاثیرگذاری بیشتر آنها باشیم.
البته ایجاد و راه اندازی پژوهش سراهای دانش آموزی نیز اقدامی دیگر است تا تربیت و پرورش نیروی انسانی در این عرصه سرعت گیرد. به شکلی که به زودی در شمال غرب و شرق کشور با حمایت ستاد این پژوهش سراها ایجاد می شود.
به گفته امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی، قرارداد ایجاد این پژوهش سراها منعقد و وارد مرحله اجرایی شده است. سلول های بنیادی دانش آینده است و باتوجه به توانمندی هایمان می توانیم به خوبی در این عرصه پیشرفت داشته باشیم.
وی افزود: پژوهش سراهای دانش آموزی نیز مکانی برای تربیت و پرورش آینده سازان این حوزه شمرده می شود. به زودی با راه اندازی آنها در بجنورد و سلماس شاهد رونق کارهای دانش آموزی می شویم.

1399/02/07
13:17:44
5.0 / 5
3032
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
آتی جو