فناوران ایرانی فرصت های صادراتی تركیه را شناسایی می كنند

فناوران ایرانی فرصت های صادراتی تركیه را شناسایی می كنند

آتی جو: وبینار شناسایی و آشنایی با فرصت های صادراتی تركیه در امتداد شناسایی فرصتهای صادراتی این كشور 17 اردیبهشت ماه انجام می شود.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با توجه به این که ایران و ترکیه دو همسایه با بیشترین اشتراکات فرهنگی و مذهبی هستند توسعه سطح همکاریهای علمی و فناورانه دو طرف یک لزوم است. ایران در خیلی از حوزه های علمی پیشتاز در خاورمیانه است و ترک ها نیز در حوزه های بازرگانی و تجارت تجارب زیادی دارند که اگر این دو با هم تلفیق شود، می توان به آینده خوب همکاریهای دو کشور امیدوار بود.
بر همین اساس و باتوجه به این که بازار ترکیه برای فناوران ایران یک بازار بکر و پرسود است رویداد فناورانه وبینار ترکیه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با محورهای «درآمدی بر زیست بوم نوآوری ترکیه» و «شناسایی فرصت ها و ملاحظات کاربردی صادرات و واردات بوسیله ترکیه» انجام می شود.
در این رویداد فناورانه که چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه برگزار می شود، «راهکارهای نوین برندینگ واسطه ای ترکیه»، «دسترسی به پلت فرم های آنلاین فروش و معرفی خدمات مرکز فناوری های پیشرفته ایران در ترکیه» نیز ارائه خواهد شد.


منبع:

1399/02/16
23:28:22
5.0 / 5
2674
تگهای خبر: آنلاین , آینده , پلت فرم , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آتی جو