در صندوق نوآوری و شكوفایی؛

رویداد جذب سرمایه گذاری حوزه IT و ICT برگزار گردید

رویداد جذب سرمایه گذاری حوزه IT و ICT برگزار گردید

صندوق نوآوری و شكوفایی رویداد جذب سرمایه گذاری حوزه IT و ICT را با هدف جذب سرمایه استارت آپها برگزار كرد.به گزارش آتی جو به نقل از مهر، علی ناظمی معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی امروز در رویداد جذب سرمایه گذاری حوزه IT و ICT که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، عنوان کرد: رویدادهای آنلاین در صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف جذب سرمایه گذار برگزار می گردند.
وی با اشاره به اینکه در هر رویداد ۶ استارت اپ محصول و دستاورد خویش را معرفی می کنند، تصریح کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی آمادگی دارد که بر مبنای ضرایب ۴ به ۱ و ۳ به ۱ متناسب با سطح فناوری، در طرح های این استارت آپها سرمایه گذاری کند.
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اینکه در دو رویدادی که تابحال در صندوق برگزار شد، ۶ تیم استارت آپی در فرایند جذب سرمایه و مذاکره هستند، بیان نمود: حضور استارت آپها در رویدادهای صندوق نوآوری و شکوفایی احتمال جذب سرمایه گذار برای تولید محصول را زیاد می کند.
ناظمی اضافه کرد: هدف صندوق از برگزاری رویدادهای سرمایه گذاری، جذب سرمایه در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که در این حوزه تلاش می نماییم طی چرخه عمر استارت آپها در سود و زیان آنها شریک باشیم تا این تیم ها بتوانند به سرعت فرآیندهای تولید محصول را بگذرانند.
وی با اشاره به هدف برگزاری این استارت آپها در صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: طی دو دوره گذشته استارت آپها میزان سرمایه مورد نیاز خویش را اعلام کردند؛ امروز هم که رویداد IT و ICT در حال برگزاری است تقریباً ۵میلیارد تومان سرمایه از جانب استارت آپها در خواست شده است.
رویداد سرمایه گذاری IT و ICT توسط سوی صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۶ استارت اپ در حال برگزاری است.


منبع:

1399/04/10
13:28:14
5.0 / 5
2578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آتی جو