سفیر جمهوری قرقیزستان در ایران:

بانك داده اطلاعات بازرگانی شركت های ایران و قرقیزستان ایجاد شود

بانك داده اطلاعات بازرگانی شركت های ایران و قرقیزستان ایجاد شود

به گزارش آتی جو سفیر جمهوری قرقیزستان در ایران پیشنهاد كرد؛ با عنایت به علاقه مندی شركت های ایران و قرقیزستان برای مبادلات بازرگانی، بانك داده اطلاعات بازرگانی شركت های دو كشور ایجاد شود.


«آواز بیک عبدالرزاق سفیر جمهوری قرقیزستان در ایران روز چهارشنبه در اولین رویداد بین المللی مجازی عرضه نیازهای فناورانه بین شرکت های ایرانی و قرقیزستانی درحوزه کشاورزی اضافه کرد: باید تلاش خویش را در زمینه رفع خلاءهای اطلاعاتی در مورد فعالیت و دستاوردهای شرکت های هر دو کشور متمرکز نماییم.
وی بیان نمود: برای دسترسی به همه اطلاعات مربوط به تجارت و همکاری دو جانبه ایران و قرقیزستان باید با تلاش صندوق نوآوری و شکوفایی و شورای کاری اتحادیه صنعت گران و کارآفرینان قرقیزستان و سفارت هر دو کشور، بانک داده اطلاعات بازرگانی شرکت ها ایجاد شود.
سفیر قرقیزستان در ایران اظهار داشت: راه اندازی این مرکز به رفع خلاءهای اطلاعاتی دو کشور در زمینه توانایی های موجود کمک می نماید.
وی خاطرنشان کرد: باید وبینارهای دیگری در بخش های مختلف کشاورزی، از قبیل دامداری، شیلات برگزار گردد. ایران در حوزه دامداری، پرورش دام، دانه و دیگر مححصولات در رابطه با کشاورزی دستاوردهای خوبی دارد.
این وبینار با حضور سعید خزاری سفیر ایران در جمهوری قرقیزستان، سفیر جمهوری قرقیزستان در ایران و سیاوش ملکی فر معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد. در این وبینار توانمندی و دستاوردهای ۶ شرکت های دانش بنیان ایرانی ارائه شد.


1399/04/11
16:01:21
5.0 / 5
2753
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آتی جو