اظهار نارضایتی كاربران؛

اپراتور آمریكایی مشتركانش را مجبور به تعویض گوشیهای قدیمی می كند

اپراتور آمریكایی مشتركانش را مجبور به تعویض گوشیهای قدیمی می كند

به گزارش آتی جو اپراتور آمریكایی ای تی اند تی، ایمیلی نگران كننده برای مشتركان خدمات خود فرستاده و به آنها اعلام نموده كه باید تا فوریه سال ۲۰۲۲ گوشیهای قدیمی خویش را به روز كنند.به گزارش آتی جو به نقل از انگجت، ای تی اند تی در ایمیل خود علت این تصمیم را به روزرسانی های فناورانه اعلام نموده و افزوده اگر کاربران از گوشیهای قدیمی استفاده کنند، قادر به بهره گیری از خدمات ای تی اند تی نخواهند بود. چونکه این اپراتور می خواهد فناوری مورد استفاده در شبکه تلفن همراه خویش را به روز کند.
در بخشی از این ایمیل تصریح شده اگر کاربران گوشیهای جدید خریداری نکنند، تا فوریه سال ۲۰۲۲ حتی قادر به برقراری تماسهای صوتی هم نخواهند بود. البته متن ایمیل مذکور بگونه ای تنظیم شده که مخاطبان به درستی متوجه نمی شوند تا فوریه سال ۲۰۲۲ برای تغییر گوشی خود فرصت دارند و همین مسئله نارضایتی مشترکان خدمات ای تی اند تی را افزایش داده است.
در ایمیل مورد اشاره به لینکی در صفحه پشتیبانی ای تی اند تی ارجاع داده شده که در آن به کاربران سفارش شده برای پشتیبانی از خدمات تماس صوتی با کیفیت بالا باید گوشیهای قدیمی خویش را تعویض کنند و برای این کار تا فوریه سال ۲۰۲۲ فرصت دارند.
برخی مشتریان ای تی اند تی با حضور در شبکه های اجتماعی از اینکه این شرکت لیست دقیقی از گوشیهای سازگار با شبکه به روز شده خویش را عرضه نکرده هم اظهار نارضایتی کرده اند.


منبع:

1399/05/03
20:15:12
5.0 / 5
2211
تگهای خبر: آمریكا , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آتی جو