نقص امنیتی نفوذ به تیك تاك از راه وبسایت

نقص امنیتی نفوذ به تیك تاك از راه وبسایت

تیك تاك سیستم تأیید هویت چندمرحله ای را تنها برای اپلیكیشن خود فعال كرده و همین مسئله نفوذ راحت به این برنامه را از راه وبسایت آن ممكن می كند.به گزارش آتی جو به نقل از زد دی نت، تیک تاک می گوید از این مشکل آگاه است و بزودی سیستم تأیید هویت چند مرحله ای را برای وبسایت خود هم فعال می کند، اما تا آن زمان نفوذ به این اپلیکیشن بدین شیوه امکان دارد.
بسیاری از کاربران تیک تاک با حضور در شبکه های اجتماعی نسبت به این بی توجهی مدیران این اپلیکیشن اعتراض کرده و می گویند هکرها از این طریق می توانند سیستم تأیید هویت چند مرحله ای تیک تاک را دور زده و با سوءاستفاده از سیستم ساده ورود به سایت تیک تاک عملاً کنترل اپلیکیشن تلفن همراه کاربران را هم در دست بگیرند.
هنوز معلوم نیست تیک تاک چه زمانی سیستم تأیید هویت چند مرحله ای را برای وبسایت خود هم فعال می کند. کارشناسان امنیتی به کاربران تیک تاک سفارش کرده اند تا آن زمان از کلمات عبور دشوار متشکل از حروف، اعداد و غیره استفاده کنند. تیک تاک یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی مبتنی بر اشتراک گذاری ویدئو در جهان است که صدها میلیون نفر از آن در نقاط مختلف دنیا استفاده می نمایند.


منبع:

1399/07/05
14:00:54
5.0 / 5
1575
تگهای خبر: امنیت , سایت , سیستم , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آتی جو