رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

ایرانسل همگام با رویكردهای نوین جهانی، مدیریت می شود

ایرانسل همگام با رویكردهای نوین جهانی، مدیریت می شود

آتی جو: رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به مناسبت 29 مهرماه، مصادف با چهاردهمین سالروز راه اندازی شبكه‌ی تلفن همراه ایرانسل، پیام تبریكی را خطاب به خانواده‌ی بزرگ ایرانسل منتشر نمود.به گزارش آتی جو به نقل از مهر،، در این پیام مهندس حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیریت آینده نگرانه و همگام با رویکردهای نوین جهانی، شکسته شدن انحصار، کاهش هزینه های دسترسی به سیمکارت تلفن همراه، افزایش کیفیت و پوشش خدمات ارتباطی، رویکردهای جدید در حوزه ICT همچون نسل پنجم تلفن همراه، اقتصاد دیجیتال، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و تحلیل کلان داده ها را از عوامل توسعه یافتگی ایرانسل برشمرد که تلنگری برای تغییر و رشد سایر بازیگران فعال در حوزه تلفن همراه بوده و برای مشترکان، فرصت انتخاب برای بهره مندی از خدمات کیفی را به وجود آورده است.
متن این پیام که به مناسبت چهاردهمین سال روز راه اندازی شبکه‌ی تلفن همراه ایرانسل پخش شده، به شرح زیر است:
«بسمه تعالی
همکاران محترم خانواده‌ی بزرگ شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل
با سلام و احترام؛
شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در حالی وارد پانزدهمین سال فعالیتش در ایران می شود که نسل پنجم تلفن همراه، اقتصاد دیجیتال، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، تحلیل کلان داده ها و بسیاری رویکردهای جدید در حوزه ICT، تصویر آینده زندگی را برای مردم تغییر داده است.
این اپراتور با حضور در بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران توانسته است با ایجاد فضای رقابتی، زمینه شکسته شدن انحصار، کاهش هزینه های دسترسی به سیمکارت تلفن همراه، افزایش کیفیت و پوشش خدمات ارتباطی را فراهم آورد. این توسعه یافتگی علاوه بر فضای ارتباطی کشور، تلنگری برای تغییر و رشد سایر بازیگران فعال در حوزه تلفن همراه بوده و برای مشترکان فرصت انتخاب برای بهره مندی از خدمات کیفی را به وجود آورده است.
ایرانسل با مدیریت آینده نگرانه و همگام با رویکردهای نوین جهانی توانسته است سهم مناسبی از بازار ارتباطات کشور را به خود اختصاص دهد و در کنار ارائه خدمات صوت و دیتا، پشتیبانی از کسب وکارهای نوین، ورود و گسترش فناوری های نو، در توسعه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات در روستاها نیز نقش موثری داشته و هزاران روستا را در سطح کشور تحت پوشش خدمات خود قرار داده است.
در شرایط کنونی که تحول دیجیتال، سرنوشت ناگزیر همه جوامع همچون کشور ماست و مناسبات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بواسطه آن در حال دگرگونی است، امیدوارم شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بعنوان یکی از بازیگران کلیدی صنعت ICT، همچون گذشته با تاکید بر کارآمدی، چالاکی، مسئولیت پذیری، انصاف و تغییر در رویکردها و اتخاذ رویه های مناسب با تغییرات زیست بوم ارتباطی و فناوری اطلاعات، از همه ظرفیت های موجود برای شکوفایی بیش از پیش این صنعت بهره ببرد. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با رویکرد آگاهانه نسبت به نقش فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی در توسعه، راهبرد توسعه این فناوری ها را در کشور با شتاب بیشتری پیش برده است. بی گمان کسب این موفقیت ها بدون تلاش خستگی ناپذیر همه فعالان این حوزه همچون مدیران و کارکنان پر تلاش شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل میسر نمی شد. چهاردهمین سالروز آغاز فعالیت این شرکت را فرصت مغتنمی شمرده و از همراهی و همکاری شما در پیشبرد مسیر سخت توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور قدردانی می کنم.»


منبع:

1399/08/03
10:59:09
5.0 / 5
1192
تگهای خبر: آینده , اینترنت , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آتی جو