دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد

دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد

به گزارش آتی جو بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب افغانستان میزبان محصولات دانش بنیان های ایرانی فعال حوزه سلامت می شود.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری، فرصتی برای ۲۰ شرکت دانش بنیان فعال حوزه سلامت بوجود آمده است تا محصولات خویش را در فروشگاه دائمی مرکز تجاری بزرگ دارویی و تجهیزات پزشکی در شهر هرات افغانستان که بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب به حساب می آید، به فروش برسانند.
با توجه به متمرکز شدن نمایندگی های داروئی و تولیدکنندگان در این نقطه و اختصاصی بودن موقعیت آن بعنوان قطب اصلی صنف دارویی غرب افغانستان، عرضه و معرفی محصولات می تواند با سهولت بیشتری منجر به فروش به مشتریان بالقوه ای در این ناحیه رفت وآمد دارند، شود. چون که با عنایت به اهداف و برنامه های پیشبینی شده، ساختمان مذکور تبدیل به محل اصلی تأمین نیاز داروخانه های اصلی ولایت هرات و ولایات غربی افغانستان خواهد شد.
در این اتفاق فناورانه، تسهیلاتی از قبیل مارکتینگ، فروش و ثبت محصولات در افغانستان به کمک مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکتهای متقاضی عرضه می شود. شرکت هامون دانش پیشرو هم از حضور شرکت ها در این نمایشگاه حمایت می کند.
ایحاد زمینه صادرات و فروش محصولات دانش بنیان در دیگر کشورها، فرصتی مناسب برای شرکت ها است تا بتوانند بازار جهانی خویش را توسعه دهند و محصولات و خدمات با کیفیتشان را به نمایش بگذارند. این کار هم یکی از فرصت های بوجود آمده برای شرکتهای فعال ایران در حوزه سلامت است.


منبع:

1399/09/07
13:25:48
5.0 / 5
1096
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آتی جو