تولید تجهیزات ویژه مصاحبه تلویزیونی از راه دور در عصر كرونا

تولید تجهیزات ویژه مصاحبه تلویزیونی از راه دور در عصر كرونا

به گزارش آتی جو یک شرکت تجاری تجهیزات ویژه ای برای تسهیل مصاحبه های تلویزیونی از راه دور تولید کرده که به خصوص در دوره شیوع کرونا قابل استفاده می باشد.به گزارش آتی جو به نقل از نیواطلس، با عنایت به این که شیوع کرونا سبب شده تا اعزام گروه های تلویزیونی برای انجام مصاحبه به دیگر شهرها و کشورها ناممکن شود، تولید تجهیزات تلویزیونی ویژه به منظور تسهیل مصاحبه از راه دور ضروری به نظر می آید.
تجهیزات مورد اشاره توسط گروهی به سرپرستی ایرا روزنویگ تهیه کننده و کارگردان مشهور تلویزیونی در لس آنجلس ساخته شده و متشکل از یک دوربین ویدئویی با دقت ۶K، یک سیستم تأمین نور ال ای دی سه تایی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر، دو میکروفون شات گان و لاوالیرو یک صفحه پرتوافکن است که فیلمبرداری از راه آن صورت می گیرد. از این صفحه می توان برای تنظیم متن یا لایه های بصری اضافی بر روی تصویر نهایی استفاده نمود.
تجهیزات مورد اشاره دارای ابزاری برای اتصال ویدئویی و صوتی به اینترنت هم هست و بدین منظور می تواند از کابل یا شبکه های وای فای استفاده نماید. تنظیم دوربین و صدا برای انجام مصاحبه از راه این تجهیزات از راه دور هم امکان دارد و بنابراین نیازی به حضور عوامل به صورت فیزیکی در کنار ابزار مذکور نیست.
فرد مصاحبه شونده از راه اینترنت با اپراتور دستگاه در ارتباط خواهد بود و پس از آخر مصاحبه فایل نهایی با دقت ۶K قابل ارسال با استفاده از اینترنت یا به شیوه های دیگر خواهد بود. هزینه کرایه این سیستم ۵۰۰۰ دلار و هزینه خرید کامل آن ۵۵ هزار دلار خواهد بود.

1399/09/30
14:00:51
5.0 / 5
1104
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آتی جو