با انعقاد تفاهم نامه؛

توسعه زیست بوم آزمون های شناختی

توسعه زیست بوم آزمون های شناختی

آتی جو: تفاهم نامه همکاری با هدف کمک به سازوکار اجرائی زیست بوم آزمون های شناختی کشور منعقد شد.به گزارش آتی جو به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند. این تفاهم نامه با هدف مشارکت در کمک به سازوکار اجرائی زیست بوم آزمون های شناختی در کشور و بومی سازی و اعتبارسنجی آزمون های روانشناسی به امضا رسید.
این تفاهم نامه با هدف توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی بین دکتر مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران منعقد شد.
براساس این تفاهم نامه، طرفین در زمینه تشریک مساعی و استفاده حداکثری از امکانات، ظرفیت ها و فرصت ها برای توسعه و پیشبرد اهداف مشترک توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی در کشور، تسهیل در امر تولید محتواهای استاندارد آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه ها و جلسات پرسش و پاسخ، انجام مطالعات پژوهشی مشترک و انتقال دانش و تجربیات با یکدیگر همکاری می کنند.
برگزاری دوره های آموزشی، تدوین متون و تامین اساتید در حوزه علوم شناختی و صدور گواهینامه آخر دوره ها، ترویج و اطلاع رسانی و آگاه سازی نسبت به توسعه سرمایه شناختی در جامعه و نیز مقررات اکو سیستم آزمون های شناختی از دیگر زمینه های این توافق نامه همکاری بیان شده است.


منبع:

1399/11/16
18:09:50
0.0 / 5
1022
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
آتی جو