رئیس صندوق نوآوری مطرح كرد؛

ارائه خدمات 10 هزار میلیارد تومانی به دانش بنیان ها طی دو سال

ارائه خدمات 10 هزار میلیارد تومانی به دانش بنیان ها طی دو سال

آتی جو: رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از ارائه خدمت 10 هزار میلیارد تومانی به دانش بنیان ها طی دوسال آگاهی داد.به گزارش آتی جو به نقل از مهر، علی وحدت امروز در مراسم برنامه سرمایه گذاری جسورانه در ایده های نوآورانه که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: طی دو سال قبل بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان خدمات به شرکت های دانش بنیان ارائه شده است.
وحدت با اعلان اینکه موضوع سرمایه گذاری خطر پذیر و سرمایه گذاری در امتداد توسعه اکوسیستم نواوری از اهمیت بالایی برخوردار است، اضافه کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی نزدیک به ۵۰ طرح درباب سرمایه گذاری خطر پذیر مصوب کرده که برخی از آنها در حال انجام می باشد.
رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با توجه به این که بخش خصوصی بیشترین اختراعات را دارد بدین سبب سرمایه گذاری جسورانه بیشتر دراین زمینه لازم است، بیان کرد: سرمایه گذاری جسورانه در نزدیک کردن دانشگاه به صنعت شتاب دهنده ها می توانند اثر مطلوبی داشته باشند.
وی با اعلان اینکه دولت به دنبال سودآوری نیست بلکه بعنوان تشویق شتابدهنده ها و تسهیل در اجرای سرمایه گذاری جسورانه در زمینه طرح های نوآورانه و فناورانه در کشور است، افزود: در این رویداد، سرمایه گذاری با شتاب دهنده ها شروع شده و صندوق نوآوری بعنوان دولت با اعتماد به بخش خصوصی پول خودرا بعنوان محرک ارائه خواهدنمود.


منبع:

1399/11/19
21:52:24
0.0 / 5
927
تگهای خبر: آنلاین , توسعه , خدمات , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آتی جو