راه اندازی پلت فرم اختصاص شناسه پستی برای افراد

راه اندازی پلت فرم اختصاص شناسه پستی برای افراد

آتی جو: یک شرکت دانش بنیان موفق به راه اندازی پلتفرمی برای جایگزینی یک کد هفت رقمی بجای آدرس پستی افراد شده است.به گزارش آتی جو به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، یک شرکت دانش بنیان پلتفرمی با ۲۰ هزار کاربر فعال، راه اندازی کرده که یک آدرس همراه و مادام العمر برای افراد خواهد بود.
در واقع این شناسه جایگزین نشانی افراد برای ارسال و دریافت مرسوله خواهد شد و در آینده کلیه خدمات شهری مکان محور با ارائه این شناسه قابل دریافت خواهد بود.
حمیدرضا توکلی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان طراحی کننده این پلت فرم اظهار داشت: هدف از راه اندازی این پلت فرم ایجاد یک خدمت زیر ساختی با هدف ارتقا و بهبود آدرس دهی به مخاطبان با ایجاد یک صندوق الکترونیکی(box-E ) است.
وی اضافه کرد: این پلت فرم راهی برای دریافت انواع خدمات پستی و شهری و مدیریت صندوق شخصی پستی (box personal) برای ارسال و دریافت مرسولات اشخاص حقیقی، حقوقی و صاحبان کسب وکار است.
وی با تاکید بر اینکه داشتن یک آدرس دائم، مدیریت نشانی به صورت آنلاین، آسان نویسی و چاپی شدن آدرس، جلوگیری از خطاهای انسانی در آدرس نویسی و ارسال موفق مرسولات، مدیریت صندوق مرسولات مجازی، مدیریت صندوق شخصی پستی personalbox و حفظ حریم خصوصی در آدرس دهی از عمده ترین مزایای این سامانه است، اظهار داشت: به زودی امکان دریافت و ارسال مرسولات پستی بین المللی نیز بوسیله این پلت فرم امکانپذیر خواهد شد و در نظر داریم تا علاوه بر نسخه آنلاین، اپلیکیشن این پلت فرم را نیز برای دسترسی سهل به اطلاعات مرسوله برای موبایل ظرف مدت کوتاهی راه اندازی نماییم.
به گزارش آتی جو به نقل از مهر، این پلت فرم از دو ماه پیش بطور رسمی شروع به کار کرده است و تا حالا ۲۰ هزار کاربر فعال در سامانه خود دارد و ۳۵۰ هزار مرسوله پستی در طول این مدت تحویل شده است. راه اندازی این پلتفرم، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به نتیجه رسیده است.


منبع:

1399/11/25
15:30:42
0.0 / 5
947
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آتی جو