ابداع هوش مصنوعی برای استخراج تمام اجزای فایل های ویدئویی

ابداع هوش مصنوعی برای استخراج تمام اجزای فایل های ویدئویی

به گزارش آتی جو اخیرا فناوری هوش مصنوعی ابداع شده که با استفاده از آن میتوان متن، صدا و جزئیات بصری فایل های ویدئویی را تشخیص داده و از آن استخراج کرد.به گزارش آتی جو به نقل از انگجت، فناوری مورد اشاره که توسط فیسبوک عرضه شده با بررسی فایل های ویدئویی عادی و عرضه شده از راه این شبکه اجتماعی می تواند محتوای آنها را به صورت کامل درک و طبقه بندی کند.
فیس بوک مدعی است هوش مصنوعی مورد اشاره را با هدف ارتقای دقت ویدیوهای سفارش شده به دیگر کاربران طراحی نموده است. یکی دیگر از اهداف کاربرد این هوش مصنوعی تسریع در بررسی انبوه ویدیوهای آپلود شده در فیسبوک است تا مشخص شود آیا آنها با سیاست های این شبکه اجتماعی سازگاری دارند یا خیر.
فیس بوک می گوید از هوش مصنوعی مورد اشاره برای ارتقای دقت ویدیوهای سفارش شده به کاربران در اینستاگرام بهره برده است. دقت این سیستم هوش مصنوعی در زمینه تشخیص حرکات و اصوات مختلف در ویدیوها بالا توصیف شده و ادعا شده که می تواند به خوبی کلمات و اصطلاحات در ارتباط با نفرت پراکنی را در هر ویدئو شناسایی کند.
قرار است فناوری مورد اشاره با ویدئوهایی با زبان های مختلف کشورهای متعدد سازگار شده و منحصر به چند زبان محدود باقی نماند. فیسبوک مدعی شده حریم شخصی و جزئیات اطلاعات استخراج شده از هر ویدئو محفوظ باقی خواهد ماند.

1399/12/24
12:45:15
0.0 / 5
970
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آتی جو