سرپرست مركز واحدهای فناوری و رشد دانشگاه شهیدبهشتی منصوب گردید

سرپرست مركز واحدهای فناوری و رشد دانشگاه شهیدبهشتی منصوب گردید

آتی جو: رئیس دانشگاه شهید بهشتی در حکمی استادیار پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی را به سرپرستی مرکز واحدهای فناوری و رشد این دانشگاه منصوب نمود.به گزارش آتی جو به نقل از پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، دکتر سعداله نصیری قیداری در حکمی دکتر علی اصغر سعدآبادی استادیار پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی را به سرپرست مرکز واحدهای فناوری و رشد این دانشگاه منصوب نمود.
در این حکم آمده است:
سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه، به سبب این حکم بعنوان سرپرست مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی دانشگاه منصوب می شوید. انتظار می رود با تلاش مستمر، در تعامل و همکاری با سایر بخشهای ذیربط و خصوصاً پارک علم و فناوری دانشگاه، همه ظرفیت ها و قابلیت های دانشگاه را در جهت ارتقای آن مرکز در قالب سیاستهای کلان پارک علم و فناوری دانشگاه و برنامه های وزارت متبوع به کار بسته و تحقق اقدام های زیر را در اولویت کاری خود قرار دهید.
«کیفیت سازی پروسه جذب، پذیرش و هدایت شرکتها و واحدهای فناور»، «ارتباط منسجم با تمام واحدهای دانشگاه در جهت به کارگیری همه ظرفیت ها و توانمندیهای اعضای هیئت علمی و دانشجویان در پیشبرد اهداف مرکز»، «توسعه فناوری و پشتیبانی از ایجاد و گسترش کسب و کارهای دانش بنیان با بهره مندی از همه ظرفیت ها و قابلیت های دانشگاه خصوصاً ظرفیت پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور»، «ترویج و توسعه کارآفرینی و کمک به حرکت دانشگاه به سمت یک مؤسسه کارآفرین»، «تشکیل منظم شورای فناوری و جلسات کمیته پذیرش و ارزیابی مرکز رشد»، «ایجاد زمینه کارآفرینی، پشتیبانی از نوآوری و خلاقیت نیروهای محقق جوان»، «ایجاد فضای لازم جهت گسترش و رشد واحدهای کوچک و متوسط دانشمدار و فناور فعال در زمینه های فناوری؛ ۸. بسترسازی جهت تجاری کردن دستاوردهای تحقیقاتی» همچون این اقدامات است.


منبع:

1400/01/01
13:08:18
5.0 / 5
803
تگهای خبر: تحقیقات , توسعه , دانش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آتی جو