انواع مختلف مانتو اداری شیك و جدید

انواع مختلف مانتو اداری شیك و جدید

آتی جو: در اكثر ادارات و موسسات بزرگ ایران نظیر دیگر نواحی دنیا همواره از یك نوع لباس مخصوص برای تن پوش پرسنل استفاده می شود.


پوشیدن مانتو اداری معمولا نمود تازه ای نیست سال های متمادی است که هر فرد شاغلی در پیشه های گوناگونی از لباس مخصوصی استفاده می کند. هر لباسی اداری را نمی توان برای دیگر سازمان ها و موسسات استفاده نمود. مانتو اداری مختص هر سازمان و همواره با توجه به هدف آن ارگان طراحی و تولید می شود.

 

مانتو اداری

این نوع مانتو ها پوشش مخصوص خانم های شاغل در ادارات و موسسات است که برای رفتن به محل کار استفاده از آن ضروری است. مانتو اداری شیک دارای انواع مدل، با طراحی جذاب شکیل و خوش استایل تولید شده است. در بعضی از سازمان های دولتی و غیر دولتی پوشیدن این گونه لباس فرم ها الزامی است. مسئولان ادارات موثق برای افزایش پرستیژ کاری پرسنل و تکوین روحیه شیک پوشی علاقه  به استفاده از این نوع لباس ها دارند. طراحی این لباس ها با رعایت استاندارد های مدیریت و توجه به عوامل زیبایی شناسی به وسیله اشخاص مجرب صورت می گیرد. حتی اکثر اشخاصی که از این نوع لباس اداری ندارند هم علاقه بسیاری به استفاده از مانتو اداری برای محل کار خود دارند.

آشنایی با ویژگی های مانتو شلوار اداری

در اینجا می خواهیم به خصوصیات یک مانتو شلوار اداری بپردازیم. برای رفتن به محل کار آیا بایستی از پوششی خاصی استفاده نمود؟ آیا می توان از مانتو های که به مهمانی یا سینما میروید با همان به محل کار هم رفت؟

در اکثر ادارات و موسسات بزرگ ایران نظیر دیگر نواحی دنیا همواره از یک نوع لباس مخصوص برای تن پوش پرسنل استفاده می شود و موسسات از طراحی ویژه با رنگ های متنوع سازمانی برای پوشش کارمندان خود استفاده می کنند. در خصوص تن پوش خانم ها هنگامی که صحبت از مانتو اداری می شود اکثرا تصویر افراد شیک پوش و پرسنل خط های هواپیمایی و مسئولین غرفه های نمایشگاهی در فکر آدم نقش می بندد. برند های معتبر و معروف اکثرا با تعیین مطلوب ترین پوشش برای پرسنل خود حالتی خیلی مطلوب و زیباتری از ادارات هماهنگی در ذهن کاربران بوجود می آورد. ولی در بعضی موارد بانوان شیک پوش در موسسات و حرفه های کوچک که امد و شد مشتری ها کم است هم بدون اینکه الزامی به پوشیدن مانتو شلوار اداری باشد  خود برای عرضه کاراکتری با کلاس تر و اثر بخش تر از مانتوهایی با شکل های ویژه اداری استفاده می کنند.

 

مانتو شلوار اداری

در حقیقت خوش پوشی و منحصر به فرد بودن در پیرامون کار همواره با تهیه یک مانتو گران بها و یا رنگ و مدل عجیب اثر بخش نخواهد بود. در این صورت اگر علاقه دارید در پیرامون کار خود زیبا و لوکس به نظر برسید برخی اوقات با استفاده از مانتو اداری شیک اما ساده و مطلوب و با دقت به کلیه مبادی یک لباس اداری می توان به آسانی منحصر به فرد بودن را تجربه نمود.

اغلب رنگ این گروه از لباس های مرسوم را تیره در نظر می گیرند و در حقیقت یک معیار جهانی برای این نوع لباس اداری است. تلفیق رنگی در اکثر ادارات رنگ سرمه ای، مشکی، زغالی و یا طوسی است.

مسلما این مسئله نسبی است چون اکثر موسسات بر طبق قوانین و رنگ سازمانی خویش مبادرت به فراهم نمودن این نوع لباس ها می کنند. ولی اکثرا تعیین رنگ های تیره به این دلیل است که کثیف شدن آن همواره مقداری دیر مشخص می شود و این مسئله سبب می شود که مدت زمان بیشتری میان شتسشوی این لباس ایجاد شود. این گروه از رنگ ها برای مانتو اداری دارای مزایای خیلی خوبی برای ست نمودن با اقسام اکسسوری و پوشش های دیگر می باشد.

در پایان مسئله حائز اهمیت در استفاده از این نوع پوشش ها این است که فرد با آن احساس راحتی داشته و نشانه شخصیت شخص است.

آشنایی با انواع ست مانتو اداری

 

ست مانتو اداری

توصیه می شود برای ایجاد یک کمد کپسولی مانتو اداری از لوازمی استفاده نمایید که برای یک تیپ اداری جذاب و زیبا بسیار متناسب باشد.

•نخستین ست

جین سورمه ای تیره _ مانتو جین

جین یکی از دائمی ترین و مستعد ست اجزایی است که می توان در کمد لباس خود داشت. با دارا بودن جین می توان با خیال آسوده برای دیگر طرح های مانتو هم  تصمیم گرفت.

•دومین ست مانتو اداری

جین خاکستری _ مانتو اسپرت

معمولا این رنگ ها تا مقداری خنثی می باشند و با به کارگیری از شال و اکسسوری های خوش رنگ می توان یک مانتو اداری ویژه داشت.

•ست سوم

جین روشن _ مانتو لینن خنک کاغذی

ترکیب این دو می تواند هارمونی جذابی به پرسنل یک موسسه بدهد.

•چهارمین ست مانتو اداری

شلوار مشکی _ مانتو  مشکی

شلوار مشکی یکی از الزامات کمد کپسولی است و این نوع شلوار با توجه به قالب نیمه رسمی و اسپرت می تواند با اکثر مانتو ها ست شود و یک لباس اداری مطلوبی برای بانوان باشد.

تهیه مانتو اداری جدید از طریق اینترنت

همان گونه که می دانید مانتو هایی نظیر مانتو مجلسی یا اسپرت دارای اقسام مدل ها و طرح های متنوعی می باشد مانتو اداری نیز در انواع مدل های گوناگونی طراحی و تولید شده و همیشه مدل های جدیدی عرضه می شوند.

با رجوع به سایت های معتبر فروش این نوع پوشش ها می توان اقسام طرح ها و مدل های مانتو اداری جدید را مشاهده نمود. اقسام طرح های عرضه شده بسیار متعدد می باشند و مانتو هماهنگ با هر سلیقه در این سایت های معتبر موجود می باشد. خرید مانتو اداری جدید در این سایت ها به صورت غیر حضوری و اینترنتی امکان پذیر است.

کافی است برای این نوع خرید ابتدا مدل و طرح مد نظر ، سایز و رنگ مورد علاقه خویش را انتخاب نموده و سپس سفارش خود را در این سایت ثبت نموده و اگر موجود باشد وجه آن را به شکل آنلاین پرداخت نموده و بعد از آن بایستی صبر کنید تا بسته از طریق پست به دست شما برسد.

پارچه های به کاربرده شده برای تولید مانتو اداری از جنس هایی با سطح کیفی بالا می باشد و در خرید اینترنتی مانتو سایز بزرگ نیز موجود می باشد‌. پارچه ها برای این گونه پوشش همواره بدون طرح  و در رنگ های تیره در نظر گرفته می شود.

 

1400/02/14
21:34:28
5.0 / 5
933
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آتی جو