با اعلام معاونت علمی؛

افتتاح چهارمین خانه نوآوری و صادرات فناوری در روسیه

افتتاح چهارمین خانه نوآوری و صادرات فناوری در روسیه

به گزارش آتی جو معاونت علمی و فناوری اعلام نمود خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت در روسیه افتتاح شد.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری، چهارمین خانه نوآوری و فناوری صادرات ایران ساخت امروز با حضور مهدی قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه و سیروس وطن خواه رئیس مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری در این کشور افتتاح شد تا تعاملات فناورانه میان آنها افزایش یابد.
پیش از این چین، کنیا و سوریه میزبان خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت بودند و امروز با گشایش این مرکز در بهترین نقطه تجاری و اقتصادی شهر مسکو، تعداد این خانه های نوآوری و صادرات به عدد ۴ رسید تا با وجود تحریم ها، تعاملات فناورانه ایران با دیگر کشورها توسعه یابد و توانمندی های تخصصی و دانشی ایرانی ها به بازارهای جهانی برسد.
این خانه در روسیه توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با مشارکت بخش خصوصی، ایرانی ها مقیم روسیه بعنوان کارگزاران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تعامل سفارت و دفتر رایزنی ایران در روسیه افتتاح شد.
گشایش خانه نوآوری و صادرات ایران ساخت در این کشور، تسهیل گر صادرات محصولات کشورمان به روسیه است. این خانه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانش بنیان های ایرانی را در اختیار این کشور قرار می دهد.


منبع:

1400/04/28
19:29:47
5.0 / 5
49
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آتی جو