شروع نمایشگاه فناوری CES 2023

شروع نمایشگاه فناوری CES 2023

به گزارش آتی جو، نمایشگاه فناوری CES بعد از دو سال درگیری جهان با کووید-۱۹ بار دیگر با شکوه سابق پا به عرصه گذاشته است.


به گزارش آتی جو به نقل از ایسنا، CES تاثیرگذارترین رویداد فناوری در جهان است که عرصه ای برای اثبات پیشرفت فناوری ها و نوآوری های جهانی فراهم می آورد. این نمایشگاه جایی است که بزرگترین برندهای جهان در آن شرکت کرده و با شرکای جدید ملاقات می کنند و تیزبین ترین نوآوران پا به صحنه می گذارند.
از آخرین نمایشگاه CES که در شرایط عادی در سال ۲۰۲۰ برگزار شد، جهان تغییرات زیادی کرده است. با شروع همه گیری کووید-۱۹ این نمایشگاه در سال ۲۰۲۱ به صورت کاملا مجازی برگزار شد و در سال ۲۰۲۲ هم تلفیقی از نمایش حضوری و مجازی برای برگزاری آن در نظر گرفته شد اما حالا شاهد بازگشت فناوری های نوین به مرکز همایش های لاس وگاس هستیم.
این نمایشگاه مهم تکنولوژی امروز سه شنبه شروع می شود و تا روز یکشنبه ۱۸ دی ادامه می یابد. دو روز اول نمایشگاه به صورت خاص به اهل رسانه اختصاص دارد و درب های آن در روز پنجشنبه ۱۵ دی برای بازدید عموم باز خواهد شد.
CES تمامی جنبه های فناوری را شامل می شود. همچون مواردی که در این نمایشگاه فناوری به نمایش در می آید فناوری های در ارتباط با حوزه هوش مصنوعی، انرژی، خودرو، سلامت، سرگرمی، صفحه های نمایش و تلفن همراه، وسایل خانه، ربات، فناوری های ۵G و خیلی از فناوری های دیگر است.
نخستین نمایشگاه CES در سال ۱۹۶۷ در شهر نیویورک به اجرا درآمد. از آن زمان تابحال هزاران محصول در این نمایشگاه رونمایی شده است که خیلی از آنها زندگی ما را تغییر داده است.
حالا باید منتظر رونمایی از فناوری های جالب در خیلی از حوزه ها در CES ۲۰۲۳ باشیم.
منبع:

1401/10/13
15:03:46
5.0 / 5
261
تگهای خبر: انرژی , تكنولوژی , خودرو , ربات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آتی جو