طرح كلان ملی فناوری مانیتور علایم حیاتی بیمار رونمایی گردید

طرح كلان ملی فناوری مانیتور علایم حیاتی بیمار رونمایی گردید

به گزارش آتی جو معاون علمی و فناوری طرح كلان ملی فناوری مانیتور علایم حیاتی بیمار را رونمایی نمود.به گزارش آتی جو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دستگاه مانیتور علایم حیاتی بیمار با قابلیت سوییچ به سیستم پكس بیمارستانی با مدیریت و راهبری مركز طرح های كلان ملی فناوری و توسط یك شركت دانش بنیان با موفقیت انجام شده است.
این دستگاه قادر به پایش مستمر و دقیق پارامترهای حیاتی هر بیمار مانند علائم حیاتی قلب، درصد اكسیژن، حرارت، فشار و تنفس و همینطور اتصال به آرشیو تصاویر پزشكی pacs است. این محصول دانش بنیان ایران ساخت امكان نمایش كلیه علائم حیاتی و همینطور مجموعه تصاویر پزشكی هر بیمار مانند ام آر آی، سی تی اسكن و رادیولوژی را دارا است.
از مهم ترین دستاوردها و مزایای این محصول می توان به بهبود و تسهیل فرایند درمانی بیماران از راه عرضه اطلاعات كامل و دقیق به پزشكان و صرفه جویی در وقت پزشك و كاهش زمان تشخیص بیماری اشاره نمود. هم اكنون این محصول موفق به دریافت كلیه مجوزهای بهره برداری از اداره كل تجهیزات و ملزومات پزشكی و همینطور گواهینامه كیفیت CE اروپا شده است.
این شركت با بهره گیری از توانمندی بومی و نیروی انسانی متخصص در رمینه طراحی و تولید تجهیزات دانش بنیان مانیتور علائم حیاتی بیمار فعالیت می كند. این شركت با افزایش گستره كاربری تجهیزات مانیتورینگ حوزه سلامت الان بعنوان تنها طراح و دارنده فناوری اتصال به آرشیو پزشكی در ایران، نیاز صنعت پزشكی را تأمین می كند.


منبع:

1398/11/16
23:35:45
5.0 / 5
4068
تگهای خبر: تولید , دانش , دستگاه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آتی جو