هشدار اپل؛

لرزش موتورسیکلت به دوربین آیفون صدمه دائم می زند

لرزش موتورسیکلت به دوربین آیفون صدمه دائم می زند

به گزارش آتی جو شرکت اپل اخطار داده اگر گوشی آیفون بر روی موتورسیکلت درحال حرکت قرار بگیرد، احتمال صدمه دیدن دوربین آن به دلیل لرزش های مکرر وجود دارد.به گزارش آتی جو به نقل از انگجت، اپل اطلاعات تازه ای در صفحه پشتیبانی خود منتشر نموده که بر مبنای آن افرادی که از موتورهای قدرتمند استفاده می نمایند، نباید آیفون های خویش را در حین حرکت بر روی سطح آنها قرار دهند. چونکه این کار سبب صدمه دیدن دوربین گوشیهای آیفون می شود. لرزش های شدید بخصوص از راه فرمان موتورسیکلت ها به بدنه آیفون و سپس دوربین آن منتقل شده و مشکل بوجود می آورد.
آیفون تصریح کرده صدمه ای که بدین شیوه به دوربین های گوشیهای آیفون وارد می شود دائمی بوده و غیرقابل برطرف شدن است. پیش از این بعضی کاربران در شبکه های اجتماعی تصریح کرده بودند، دوربین های آیفون های آنها به دلیل قرار دادن بر روی دوچرخه و به دلیل تکان های شدید بدنه دوچرخه در حین حرکت صدمه دیده است.
با توجه به این که این مشکل از مدت ها قبل وجود داشته، معلوم نیست چرا اپل تاکنون در این حوزه به مشتریان خود اخطار نداده بود. همچون بخش های دوربین آیفون که به این شکل صدمه می بینند میتوان به تثبیت گر اپتیکی دوربین و سیستم فوکوس خودکار آن اشاره نمود.

1400/06/22
11:07:27
5.0 / 5
230
تگهای خبر: سیستم , شركت , فرم , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آتی جو