دانشگاه خلیج فارس و مالزی تفاهم نامه همكاری امضا كردند

دانشگاه خلیج فارس و مالزی تفاهم نامه همكاری امضا كردند

آتی جو: بوشهر-رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: این دانشگاه با دانشگاه یو تی ام كشور مالزی تفاهم نامه همكاری علمی و پژوهشی امضا كردند.


عبدالمجید مصلح روز شنبه درگفت و گو با ایرنا اضافه كرد: این تفاهم نامه همكاری علمی و پژوهشی توسط سید عبداللطیف هاشمی فرد رئیس دانشكده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی به نمایندگی دانشگاه خلیج فارس و احمد فائوزی اسماعیل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یو تی ام مالزی منعقد شده است.
وی اظهارداشت: بر طبق این تفاهم نامه دانشگاه خلیج فارس و دانشگاه یو تی ام مالزی در زمینه های تبادل استاد و دانشجو، همكاری های علمی، برگزاری سمینارها و همایش های مشترك همكاری خواهند كرد.
مصلح افزود: دانشگاه خلیج فارس در هفته گذشته هم در جهت توسعه تبادلات دانشگاهی و فرهنگی درعرصه های آموزشی و پژوهشی با موسسه فناوری دهلی كشور هند تفاهم نامه همكاری امضا كرد.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر یادآورشد: افزایش تعاملات دانشگاه معتبر اقصی نقاط دنیا از راهبردهای جدی این مركز آموزشی است و نسبت به آن اهتمام ویژه ای داریم.
دانشگاه خلیج فارس با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته كارشناسی، 48 رشته كارشناسی ارشد و 13 رشته دكترا، جهت گیری خویش را در حوزه كار آفرینی قرار داده و این دانشگاه از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان پایلوت دانشگاه كار آفرین انتخاب شده است.
این دانشگاه در آخرین ارزیابی نظام رتبه بندی 'سایماگو' در میان 126 دانشگاه مختلف كشور رتبه 28 را به دست آورد.
در رتبه بندی صورت گرفته دانشگاه خلیج فارس در رتبه 76 خاورمیانه و 668 دنیا گرفت.
7212/6045


1397/04/25
13:08:58
5.0 / 5
4550
تگهای خبر: دانش , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آتی جو